naisia, naisia, naisia
joo, mutta minkälaisia
ei vaan löydy enempää samanlaisia
huonompi juttu
joo, mutta minkälaisia
ei vaan löydy enempää samanlaisia
huonompi juttu
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Lähden sitten kulkemaan , jos sattuis se erillainen ilmestymään ,
ihan hyvä idea. Mä kattelen näitä omanlaisia, samanlaisia naisia. Mä kun en oikein ihan niistä erilaisista naisista niin piittaa. Mulle vaan noita ihan tavallisia naisia. Normaalivermeet, kyllähän sä tiedät..
sie tarvisit???? Eikös se alkais kyllästyttään.... ;)
keräillä, että ois aina kolme vaihtaria yhestä.
aattelit perustaa... Tsot tsot poju.... ;)
nyt sellasta. Ihan yhtähän mä vaan..
tän naisen on joku toinen jo vienyt??
kerta vapaana tulis olla. Ehän mä ny ressukka ees vielä tiedä kuka se on. Mähän vasta etin sitä. Aattelin pitäytyä noissa vapaissa. Varatut on jotenkin niin otettuja.
neljä kolmessa vuorossa.
Pitää olla huomioitu loma-ajat, sairaspoissaolot ym äkilliset menot (äitiyslomista puhumattakaan). Lisäksi näistä muutaman täytyy olla työpaikalla, että katkeamaton palveluaika täyttyisi. Harvassa työpaikassa tähän on mahdollisuuksia, ei ainakaan monelle mieshenkilölle (siivouskomeroita on rajallinen lukumäärä)
Että itse olen kokenut yhden naisen suhteita, kokemuksesta voin sanoa , enempään en riittäisikään. Jos tulisi lisää tulisi varmasti propleemia , propleemia , Ihmisillä on tyypillistä yliarvioida omat kykynsä. luettuani ``JOITAKIN `´ kirjoituksia niistä toiveista ja ehkäpä jopa joidenkin kirjoittajien odotuksista . yli optimismilla värittyneet kuvitelmat. mistä ne kertovat , olen pärjännyt relistisien arken sijoittuvien ihmissuhde asioden kanssa vaihtelvalla menestyksellä. kumpikaan ei kuvittele liikoja , asiaan on tullut muutos , silloin kun toinen on alkoholilla saanut vääristyneen , mailmankuvan .