valkoinen narttukissa

jos tapaat niskalla valkoista kissaa niin halutessasi että tämä kissa saa kodin vie se löytöeläintarhaan. kissan entinen omistaja pistänyt pihalle ja meille on jo pelastettu saman pentueen toinen kissa.

[email protected]
2476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Laitan säkkiin kivien kanssa ja eikun vuokseen.

Äänestä
  • Sama setukka kaivaa verta nenästään tarttuessaan kaikkiin asiallisiin kissa juttuihin.
    Myö ollaan porukalla päätetty pistää setukan omat pallit kivien välliin ja eikun lekalla päälle!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


papillonnantes kirjoitti:

jos tapaat niskalla valkoista kissaa niin halutessasi että tämä kissa saa kodin vie se löytöeläintarhaan. kissan entinen omistaja pistänyt pihalle ja meille on jo pelastettu saman pentueen toinen kissa.

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu