Juhannuksena RMJ:hin

Tulettehan kaikki söpöt ja ihanat tytöt Raumalle bilettämään jussina!! Täällä ainakin yksi sinkkutyttö kaipailis seuraa..
3637
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tullaan!

Äänestä

mä suuntaan. Toivottavasti törmätään ;)

Äänestä

rmj:tä ei voisi jättää väliin, varsinkin kun asuu siellä:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lähtijöitä? kirjoitti:

Tulettehan kaikki söpöt ja ihanat tytöt Raumalle bilettämään jussina!! Täällä ainakin yksi sinkkutyttö kaipailis seuraa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu