http://www.itsetyydytys.org/novellit/novelli.php?id=117
Kannattee lukkee..
Vaimolle mustaa
4
25826
Vastaukset
- Neela*
...Turkissa EI OLE tummaihoisia. Heitä ei luokitella tummaihoisiksi. "Pieni" virhe.
- Eero-Tuura
Aivan, turkissa ei ole tummaihoisia, eikä kaikilla tummaihoisilla ole puolimetriset mulkut.
Toisaalta, aika harva uskaltaisi viedä vaimonsa tuollaiseen sessioon etukäteen sopimatta. - JepJep07
Eero-Tuura kirjoitti:
Aivan, turkissa ei ole tummaihoisia, eikä kaikilla tummaihoisilla ole puolimetriset mulkut.
Toisaalta, aika harva uskaltaisi viedä vaimonsa tuollaiseen sessioon etukäteen sopimatta.Toisaalta, onko teräsmiehiä tai bätmäneitä olemassa? Kommentoitko ko. lehtien palstoilla että hei "Ei ihmiset voi oikeasti lentää" =)
Novellit on novelleja ja niissä voi tapahtua mitä vain ;) Ja kyllä ainakin itse olen myös Turkissa tummaihoisia nähneet, vaikka eivät tosin alkukantaisia Turkiksia olleet. Ja mitä niihin tummien vehkeiden pituuteen tulee, kyllä niillä pääsääntöisesti aika jöllikät on. Ei tosin kaikilla, mutta ainakin Novelleissa ;)
Luen kyllä jos kopioit sen tänne.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs541708- 161574
- 821393
- 1741386
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3031317- 201258
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti98975Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä61958Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää33923- 347845