Ostetaan/otetaan taistelukala!

Ostetaan/otetaan taistelukaloja haluaisin 2naarasta ja 1uroksen. Jos sulla on niin ilmoitteleppas e-mailiin: [email protected]


P.S. Asumme Espoossa. Voin tulla itse noutamaan kalat jos asut Espoon lähettyvillä!!!
2172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikö sinulla juuri kuollut taistelukala parin viikon jälkeen sen ostamisesta? Ja asiaan totesit "ei sille mitään voi?".

Äänestä
  • Moi, me saatiin selville meijän taistelukalan kuolema. Kuolinsyy oli se että meidän taistelukalalla oli joku pilkkutauti. Mut ihmeellistä että se ei sit levinny toisiin kaloihin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


devil336 kirjoitti:

Ostetaan/otetaan taistelukaloja haluaisin 2naarasta ja 1uroksen. Jos sulla on niin ilmoitteleppas e-mailiin: [email protected]


P.S. Asumme Espoossa. Voin tulla itse noutamaan kalat jos asut Espoon lähettyvillä!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu