Näyttääkö teistä että Keskinen on pienessä rauhoittavassa lääkityksessä tuolla videolla vai onko kännissä? Sopertelee sanoja, silmäluomet lupsuu ja naama on totaalisen ilmetön.. Selvältä ei näytä.
http://www.iltalehti.fi/nettitv/?25433651
http://www.iltalehti.fi/nettitv/?25433651
Vastaukset 13
Vanhimmat
nyt jotain on se varmaan kova paikka, mutta syyllinen löytyy peiliin katsomalla!
Nyt alkaa mennä jo ihan ulalle tuo syyttely ja kaiken keksiminen. Ainahan se on tuollainen ollut. Sinä sen sijaan kaipaisit ja pikaisesti jotain lääkitystä. Kaltaisesi paskat joutaisi myös laittaa tutkintaan herjauksesta ja syyttelystä ilman syytä.
Tietääkö kukaan onko Vesa ollut mukana näissä julkkisten H-bileissä?
jotain rauhoittavaa olisi joutunut jo ottamaankin. Pistäkääpä omalle kohdallenne, että lehtien etusivun lööpit päivätolkulla "huutaisivat" teidän olevan RAISKAAJA ja jos vielä sattuis niin, ettei raiskausta olisi edes ollut ja teidän maine olis vaan mustaantunut, niin eiköhän siinä jo joutuisi itse kukin vähän rauhoittavaa ottamaan. Aika paha juttu nimittäin jos ei olekaan raiskannut ja nyt päivä/viikkokausia arvuutellaan onko raiskaaja vai ei niin siitä kyllä jää maineeseen huono tahra oli sitten taikka ei. Vois siinä olla lääkityksne tarpeessa jos tietäis, et koko suomen kansa miettii oletko raiskaaja vai et ja aina löytyy näitä jotka jo muka "tietävät" totuuden, tyyliin: "On se kuitenkin raiskaaja.." Moni on Keskiselle rahoista kateellinen ja nyt moni on saa katkeruudelle tyydytystä kun Keskinen on joutunut kiperään jamaan.
Tuo Keskinen antoi Fingeroosia ja ittensä koskevan julkisen tiedotteen aikanaan jossa ilmoitti pettäneensä avovaimoonsa Juurakkoa ja sen jälkeen on ollut jatkuvasti otsikoissa oma-aloitteisesti naissotkuistaan. Olisi tuossakin ollut antamatta tuota videota, niin reppanalta näyttää, huonoo mainosta kyläkaupalleen. Ei sitä turhaan sanota että viisas vaikenee. Ja menee vielä kertomaan että harrasti villiä ja intohimoista seksi ullakolla 18v kanssa.. voi elämä.
mutta muistan joskus aikoja sitten nähneeni haastattelun herrasta ja oli silloinkin sellainen uneliaan oloinen.
Joten se ehkä vaan hänen tyylinsä, toiset on sellaisia luonnostaan.
Mutta eihän sitä koskaan tiedä kenestäkään..mitään..
Vesa Keskinen on tuollainen normaalisti. Hän vaikuttaa korkeintaan vähän väsyneeltä ja saattaa jännittää.
Hän on ollut TV:ssä ennenkin, ja puhuu "normaalisti" juuri tuolla tavalla!
Minun mielestäni ei ollut mitenkään tokkuraisen oloinen vaan ihan skarpin oloinen, ja on tosiaan normaalistikin aika vähäeleinen ja "pokerinaama", ehkä oli vähän "kyllästyneen" oloinen, mutta onko nyt ihme jos vähän tympiikin tässä tilanteessa. Ja olihan saattanut yöunet jädä vähiin, koska iltiksessäkin sanottiin että :" Saapui väsyneenä illalla helsinkiin " siis kampanjoimaan sitä potenssilääkettä.
Tytöiltä tutkittiin promillet ja huumeet. Kai Keskiselle tehtiin samoin. Siellähän ne Vesan lääkkeetkin näkyisi.
Keskisellä on kyllä liikemieheksi kovin epäselvä ulosanti.
voi herran isä ei tuo video ainakaan paranna ihmisten kuvaa hänestä
että niissähän se on täysin selvästi!
vesa on väsynyt,uupunut..ei ihme kaiken tän keskellä..ei varmaan kunnon yöunia nukkunut koko viikolla..kukaa vaa kun miettii omalle kohdalle kun epäillään noinkii vakavaa rikosta tehneeks..mut kyl tämä soppa pian ohi on ja vesa saa taas levätä..
Keskinen juopottelee nykyään enää joka viikonloppu. Aiemmin on vetänyt viikollakin. Humalassa taitaa olla.