Ketä äänestää

Nyt ainakin tiedetään ketä äänestetään ensi vaaleissa. Kuka nyt sellaista äänestää joka puolustaa miestä joka kiusaa kuntalaisia eikä osaa joustaa missään asiassa.Itsemurha puolueelle.
5518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ratkaisee minulla , puolueella ei ole väliä. Joku allekirjoittajista saa ääneni ja varmasti! Kiitos

Äänestä
  • käyn ahonlaitaa, minä ilman paitaa....

    Äänestä

Minäkin olen nyt saanut puoluekantani selville. Kommareita en ainakaan äänestä. Nehän ovat kaikki ihan hulluja ja hulluihin en halua kuulua.

Äänestä
  • asioista , ennenkuin hulluksi haukut.

    Äänestä

milloinkaan.Siis ääneni menee kokoomukselle.Jep,jep.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lo-nja kirjoitti:

Nyt ainakin tiedetään ketä äänestetään ensi vaaleissa. Kuka nyt sellaista äänestää joka puolustaa miestä joka kiusaa kuntalaisia eikä osaa joustaa missään asiassa.Itsemurha puolueelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu