Mahdatko

ajatella minua?
51074
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tulla sun syliin.Ajatukset pyörii sinussa päivisin.Olet illan viimeinen ajatus....

N->M

Äänestä
  • senkin magneetti! Tarjosin sulle syliäni jo kerran...
    M->N

    Äänestä

  • sulle kirjoitti:

    senkin magneetti! Tarjosin sulle syliäni jo kerran...
    M->N

    Mutta aina epäonnea matkassa tai jotain.

    Onko sulla siis mulle vielä sylipaikka tarjolla?

    Tulisin niin mieluusti.

    Äänestä

  • ja saisin rutistaa sua taas lujaa..:)...

    Äänestä

joo

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sä koskaan, kirjoitti:

ajatella minua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu