Lähdössä pikku schumi yrittä ison ohi jolloin iso schumi tulee ja ajaa päälle, Kumpikin keskeyttää!
sit tulee sade josta tulee mielenkiintoinen rengas hässäkkä, josta joku parikello selviytyy ekaks ja Kimi on toinen. Sitten todetaan et italian mafian rahoittamasta ferraarin romusta löyty joku suihkumoottori ja sen kaikki voitot hylätään 3 vuoden ajalta. Kimi voittaa tän kisan ja Mika saa 1 mestaruuden lisää!
HAHAA!!! lol!
HYVÄ SUOMI!!!
sit tulee sade josta tulee mielenkiintoinen rengas hässäkkä, josta joku parikello selviytyy ekaks ja Kimi on toinen. Sitten todetaan et italian mafian rahoittamasta ferraarin romusta löyty joku suihkumoottori ja sen kaikki voitot hylätään 3 vuoden ajalta. Kimi voittaa tän kisan ja Mika saa 1 mestaruuden lisää!
HAHAA!!! lol!
HYVÄ SUOMI!!!
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kun kerran olet noin suomi-fani, niin varmaan faniutesi ulottuu myös musiikkiin. Jos kuuntelet ulkolaista musiikkia, niin olet vain teeskentelevä paska. Sehän nyt on selvää, että alaikäinen pentu varmasti olet..
Kyllä pyrin olemaan Suomi fani, joka asiassa musiikkia kyllä tulee ulkomaalaistakin kuunneltua, mutta esim ruotsalaista musiikkia en kuuntele edes kuulolaitteella!!
Minua on sanottu vähän liiankin isänmaalliseksi käyn esim joka päivä puolustusvoimien sivuilla(www.mil.fi). Kannatan urheilussa joka lajissa Suomalaista, enkä voi ymmärtää niitä jotka eivät
kannata Suomalaisia!! Vähän sama asia kun joku
Stadilainen kannattaisi TPS:sää...
Pyrin siis olemaan mahdollisimman Suomalainen!!!
But hey, Nobody is perfect!!!
En ole alaikäinen. just armeijan käynyt!
Go Suomi go!!!!
Sillä Suomi fani ei tekisi niin. Japani ei osta Suomesta paskaakaan ja me ostetaan esim. korolla on Suomen myydyin.
Ajattele Suomalaisia työpaikkoja ja osta: Ruotsalaisia, Saksalaisia ja Ranskalaisia autoja.
Ne kun ostavat jotain Suomesta.
Eipä oo autoo vielä oon tossa just katellu sellasta... Renaultti vois olla ihan hauska!
Harmi kun sisua ei oo henkilöautona!! lol
HYVÄ SUOMI!!!
Olen tehnyt Määkälahden CART-radan nopeimman ajan 2:34:06. Entinen ennätys oli Djej Djej Kumparannan nimissä ja se oli 2:46:29.
Tässä radan kuvaus:
Ensin tiukka mutka oikealle, vauhti putoaa selvästi. Pitkä suora ja heti käännös oikealle, pikku shikaani ja vasemmalle tulee 270 asteen mutka. Vauhti tippuu reilusti. Sitten kaarre oikealle sen jälkeen 169 asteen mutka vasemmalle. Toinen suora, ja vasemmalle tulee 350 asteen mutka jolloin tulee jälleen pikku shikaani, käännös oikealle, suora, toinen käännös oikealle, sen jälkeen heti vasemmalle. ja sen jälkeen lyhyt suora, käännös oikealle ja heti sen jälkeen jälleen käännös ja loppusuora häämöttää.
Pistäkää paremmaks'