fanien tapaaminen

feline75

Minäkin olen ollut aika yksin faniuteni kanssa. Goldenmidas on ainoa toinen Aerosmith-fani, jonka tiedän. Meidän tosifanien olisi aika tavata. Meillä monilla on varmaan kenttäliput konserttiin ja monet meistä on varmaan tulossa jonottamaan jo iltapäivällä ulkoporttien luo. Siellä voisimme tavata! Ehkä tunnistamme toisemme jo näillä puheilla, ehkä joudumme antamaan lisävihjeitä...

4

1210

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hoodoowhoo

      toi kuulostaa hyvälle idealle. kaikki tosi aerosmith kokoontuis yhteen. aerosmith on kuitenkin kaikkien aikojen paras.

    • feline75

      Mulla on Aeroforceone-tpaita ja farkkutakki, jossa on takana koko selän peittävä get a grip -aikainen merkki, sekä 4 kpl hihamerkkejä (aerosmith, ac/dc, gnr ja led zeppelin). Mulla on musta lyhyt tukka ja silmälasit. Saatanpa ottaa jonkun A4-paperinkin, jossa mainostan itseäni. Olen joka tapauksessa niillä ulkoporteilla, joille pääsee suoraan Pasilan asemalta kävellen... juomassa viiniä (joka ei kuseta niin paljon) ja latautumassa konserttiin n. klo 15 lähtien. Nähdään siellä, fanit!

      • alex.

        Suomeenkin pitäisi meidän Aerosmith fanien perustaa oma Aerosmith sivusto. Sellaista ei taida olla, ainakaan en ole löytänyt.


      • DBc
        alex. kirjoitti:

        Suomeenkin pitäisi meidän Aerosmith fanien perustaa oma Aerosmith sivusto. Sellaista ei taida olla, ainakaan en ole löytänyt.

        ..mutta joku joka taitaa HTML:t hyvin, ei muuta kuin sivut auki! Mulla ei sivujen tekemisestä tuu hittoakaan, oon kuiten sen verran yksinkertanen koneiden kans..


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      301
      1065
    2. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      61
      877
    3. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      76
      855
    4. Mikä minussa sitten

      Kiihottaa enemmän kuin muissa?
      Ikävä
      71
      755
    5. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      701
    6. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      40
      685
    7. Onko meillä

      Kaikki hyvin? 🤨 Miehelle
      Ikävä
      44
      597
    8. Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä

      Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona
      Ikävä
      34
      587
    9. Taidan lähettää kaveripyynnön

      Sulle nainen. Otan vaan rohkaisuryypyn ensin.
      Ikävä
      42
      531
    10. Mies.. rehellisesti

      Mitä haluat nyt sun elämään?
      Ikävä
      49
      529
    Aihe