Olen huomannut, että ihmisten on edelleen vaikea löytää hajusteettomia tuotteita. Ajattelinkin, että voisimme kerätä tähän viestiketjuun tietoja, mistä hajusteettomia tuotteita löytää.
Lv:t ja Erisanit löytyvät kai lähes jokaisen kaupan hyllyltä. Sim sensitiven tuotteet hyvänilman kampaamoista ja ainakin Prismasta. Pirkan hajusteettomat tuotteet k-kaupoista ja Dermosilin http://www.dermoshop.com/document.asp?id=startpage-fi-fi.
Erilaisia apteekeista saatavia hajusteettomia tuotteita löytää apteekkituotteet.fi -sivuilta
http://testi.accel.fi/epages/Kaupat.axl/?ViewAction=DetailSearchProducts&ObjectID=178363&Search=SF-AllStrings&SearchString=hajusteeton
Sokokselta löytyy myös nro 7:n tuotteita (meikit ihonhoito) hajusteettomina. Nro7:lta löysin myös hajusteettoman kuorintavoiteen kasvoille.
Vähän aikaa sitten tein löydön. Löysin nimittäin pitkään etsittyäni, 3 litran täyttöpakkauksen hajusteetonta nestesaippuaa (valmistaja: Foxtel Oy, nimi: Tuoksuton saippua). Vieläpä todella edullisesti, pänikkä maksoi 1,99 € paikallisessa Cassa:ssa, tosin kuukausi sitten niitä ei enää ollut, toivottavasti ei poistunut valikoimasta kokonaan, vaan löytyy vielä jatkossakin.
Puhdistavaa kasvonaamiota en ole etsinnöistäni huolimatta onnistunut löytämään vielä mistään hajusteettomana. Mikäli sinä olet löytänyt, niin kerrothan, mistä löysit?
Mistä löytyy hajusteettomia tuotteita
3
1157
Vastaukset
- ...
Prismasta ja Anttilasta ainaskin
- ruotsissa
ja minä ostan apteekista meikit ja shampoot hiuslakat geelit ja vaahdot huulipunat kajaali kynät,ja olen ollut aika tyytyväinen, siitä on niin kauan sitten kun olin suomessa että olis kiva tietää myykö apteekki näitä tuotteita sielläkin.
- viimein löytyi
Minä löysin oman meikkini Ruotsista Apteekista ja olen tyytyväinen kajaali on ihan tarpeeksi pehmeä ja poskipuna on myös minulle sopiva huulipunaa en ole kokeillut mutta ystäväni joka käyttää joka päivä tykkää että se on hyvä hius tuotteet he ovat juuri vaihtaneet uuteen merkkiin mutta en ole ehtinyt kokeilemaan. Kasvovoiteet on mielestäni hyviä ja myös puhdistus aineet joten minä olen tyytyväinen ja ennen kaikkea mukava kun ne eivät haise.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 315673
Oulaisen vaalitulos: Vahva alku, mutta lisää toimia tarvitaan
Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus123688- 1932311
Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍1631723Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan771627Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon
Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike351457Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais141365En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.741335- 941195
viekää miehet naiset kunnon treffeille
Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.2241194