mikä ihmeen TTR??

rekkoja näkee ain välil tampereel mitä ne oikee ajaa
41706
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

rakenne. ainaki keltane actros

Äänestä
  • Ajellaan kaikkea mitä kärryihimme saadaan lakien mukaan mahdutettua.Joka kuskilta löytyy Viisumi ja kyky laittaa Norjan ketjut päälle. Kalustoomme saatat törmätä ihan jokapuolella Euroopan ja Aasian Mannerta.
    Ja EI!! ei ole työpaikkoja vapaana!!!

    Äänestä

  • Tampereen Tyyppirakennus Oy kirjoitti:

    Ajellaan kaikkea mitä kärryihimme saadaan lakien mukaan mahdutettua.Joka kuskilta löytyy Viisumi ja kyky laittaa Norjan ketjut päälle. Kalustoomme saatat törmätä ihan jokapuolella Euroopan ja Aasian Mannerta.
    Ja EI!! ei ole työpaikkoja vapaana!!!

    Mihin maahan se viisumi niiltä kuskeilta löytyy? Ja mitkä nää Norjan ketjut on, onko ne erilaiset kuin Itävallassa käytettävät...? XD

    Äänestä

  • lightboard kirjoitti:

    Mihin maahan se viisumi niiltä kuskeilta löytyy? Ja mitkä nää Norjan ketjut on, onko ne erilaiset kuin Itävallassa käytettävät...? XD

    ...........

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tollasia kirjoitti:

rekkoja näkee ain välil tampereel mitä ne oikee ajaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu