Piramk.fi:Ssä lukee että fysioterapiaan kuuluu joku ennakkotehtävä. mulle ei ainakaa oo viäkää kutsua tullu kokeeseen ja sen pitäs tulla sen mukana eli miten sen muka ehtii viikossa tekemään?!? pääsykokeet 13-14.6. eli millasii nää ennakkotehtävät nyt sitte on?
fysioterapian ennakkotehtävät?
hjälphjälp
4564
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
http://www.koearkisto.com/
niin hyödytön sivusto kuin voi vaan olla!
Itse hain myös opiskelemaan piramkiin, eikä kyllä ole vielä mitään kutsua tullut, onkohan ne jo joillekkin tulleet? ei kai tuo ennakkotehtävä mitenkään hirveän laaja voi olla, eikös sillä lähinnä katsota sitä että kuinka motivoitunut olet alalle, sillä laillahan se lukee piramkin sivuillakin.
selvisi juuri tänään että kutsujem olisi pitänyt tulla jo. soitin koululle ja minä en pääse kuulemma edes kokeeseen. "pisteesi riittävät mutta jostain pitää karsia" ettänäin. eipä tarvii hermoilla enää ennakkotehtävistäkään :