Miksi

hänelle ilkeä,ansaitsiko hän sen?
51210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

on ilkeitä oltu?

Äänestä
  • Lapset kärsii aina . varatut miehet saavat kaiken huomion.

    Äänestä

  • EI TOISILLE MIEHILLE kirjoitti:

    Lapset kärsii aina . varatut miehet saavat kaiken huomion.

    APUASI TARVITAAN SIJOITUS NEUVONNASSA

    Äänestä

  • vieraita kirjoitti:

    APUASI TARVITAAN SIJOITUS NEUVONNASSA

    LAPSIA

    Äänestä

V-itutus ja silloin ei aina jaksa olla asiallinen.Mutta älä huoli,asia on kuitattu jo halauksin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olit kirjoitti:

hänelle ilkeä,ansaitsiko hän sen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu