Luin muutaman viestin...

...nopeasti ja ilmeisesti joku yksi pässi on liikenteessä joka kirjoittaa omia idioottimaisia kommenttejaan.
Paras tapa varmaan olla noteeraamatta tuollaisia kirjoituksia!! Hänelle varmaan olisi sopivampikin paikka mihin kirjoitella agressiivisia kirjoituksiaan (tai mennä hoitoon).
1242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

että miten joku viitsii kommentoida noita äpäräviestejä,koska sitähän se just tilaa.Toisaalta tääkin on just sitä,mutta kirjoitimpa kumminki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


----- kirjoitti:

...nopeasti ja ilmeisesti joku yksi pässi on liikenteessä joka kirjoittaa omia idioottimaisia kommenttejaan.
Paras tapa varmaan olla noteeraamatta tuollaisia kirjoituksia!! Hänelle varmaan olisi sopivampikin paikka mihin kirjoitella agressiivisia kirjoituksiaan (tai mennä hoitoon).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu