kesäbiisi ver.2

mistä sais ladattua kesäbiisin kakkosversion minkä se niko kivelä teki oli aika hauska muunnos
"pojat tykkää pojista"
8915
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

mahtaako Kivelä olla siis hintti?

Äänestä
  • Oletko ihastunut Nikoon kun moisia kyselet?

    Äänestä

  • Herkku DTM kirjoitti:

    Oletko ihastunut Nikoon kun moisia kyselet?

    mistäs sie tiedät oonko mies vai nainen?

    jos joku tollasia piisejä tekee niin saa olla kyl aika hyvä joke ettei ois hinti äijä..

    Äänestä

.........

Äänestä

lähetän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hauskabiisi kirjoitti:

mistä sais ladattua kesäbiisin kakkosversion minkä se niko kivelä teki oli aika hauska muunnos
"pojat tykkää pojista"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu