Taidemuseo Louisiana

Josko joku on käynyt taidemuseo Louisianassa ja tietäisi hyviä majapaikkoja lähiseudulla, niin voisi ystävällisesti vinkin laittaa.
1639
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eipä siinä oikein mukavasti ainakaan kävelymatkan päässä ole oikein mitään.
Kööpenhamina-kortti (googlaa CPHCARD) kelpaa junamatkaan pääsymaksuun sinne eli reippaasti vaan keskustaan asumaan.

Käyhän samalla matkalla Ishöj Strandin Arkenissa - jos paikka ei ole ennestään tuttu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiasmaku kirjoitti:

Josko joku on käynyt taidemuseo Louisianassa ja tietäisi hyviä majapaikkoja lähiseudulla, niin voisi ystävällisesti vinkin laittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu