Onko kukaan menossa Maltalle nyt 8.6?

Aurinko siellä aurinko täällä

Me olemme! Olemme mukava naispari ja ihan heteroitakin kyllä.=).Ikää meillä on molemmilla 40 molemmin puolin. Hauskaa meillä varmaan on kaksinkin mutta joku ilta olisi kiva saada vaikka ruokaseuraa ettei tarvitsisi ihan koko aikaa samoja jutella.=). Kirjoittele tänne jos ajankohta täsmää.Itse voit olla mies tai nainen kunhan olet hauska ja oluestakin osaat nauttia.=)

3

1187

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • maltavinkit

      Oh... viikonlopuksi on luvassa vesisadettta..ainakin talla hetkella. Missa majoitutte? Bugibbassa on iloiset viinikekkerit lauantaina 9.6 - osta lasi hintaan Lm 3,75 ja nauti paikallisia laatuviineja koko ilta samaan rahaan.. alk. klo. 19:00.
      Meilaa: [email protected] , saatamme olla tulossa samoihin bileisiin.

    • emppu18

      ollaan menossa 29.6 poikaystävän kanssa kaksistaan vähän kuin kihlajaismatkalle. Oletteko myös te menossa ekaa kertaa kyseiseen maltalle? Minne päin ootta matkalla? Mikä on hotellinne? :)

      • alkuperäisen kirjoittaja

        En ehtinyt lukea enää viestiäsi ennen kuin lähdimme. Laitoin itse ilmoitukseni niin viimetipassa.
        Mutta me olimme eka kertaa,joo ja hotellimme oli Milano Due. Minusta kaikki oli ihanaa, saari upea,ihana ilma,paljon historiikkia ja upeita rakennuksia. Ihmiset olivat myös todella kivoja!
        Hotellimmekin oli yllättävän mukava! Ja minä itse sain muutaman uuden ystävänkin.....=)....Bonjour teillekin tässä samalla ;),jos satutte lukemaan tämän! Kuulumisiin!=)=)

        PS.Hyvää kihlamatkaa teille! Kohdevalinta osui nappiin!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1399
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      821
    3. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      70
      770
    4. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      66
      755
    5. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      92
      755
    6. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      152
      683
    7. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      679
    8. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      612
    10. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      611
    Aihe