Kiinnittymisvuodosta kokemuksia?

Onko kellään täällä plussanneella ollut sitä legendaarista kiinnittymisvuotoa? Kertoilkaa please kokemuksia väristä, ajankohdasta, määrästä jne?

Nim. kaksi tippaa ruskeaa vuotoa viikko oviksesta..
4472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Toisilla on toisilla ei. tiedät sitten kun olet plussannut oliko kiinnittymis vuotoa vai ei.

Äänestä
  • Kyllä sen tiedän ettei sitä kaikilla ole, en sitä kysynytkään! En kysynyt tulisko testata että tietää olevansa raskaana, EN, vaan kokemuksia kiinnitysvuodosta, joten jos sinulla ei sitä ollut OLE HILJAA VAAN, OK!

    Äänestä

tänään sain testistä plussa, yllätyksekseni (jopa 3 kertaa). Luulin nimittäin että mulla oli tossa noin kolme viikkoa sitten menkat, mutta ihmettelin kun ne ei ollu kunnolliset, koska vuotoa oli tosi vähän ja se oli vaan sellaista ruskeaa töhnää. Jälkeenpäin ajateltuna se tais olla sitä kiinnittymisvuotoa. sitä tais tulla kolmena tai neljänä päivänä.

Äänestä

Vuotoa tuli kahtena päivänä rv 5 2 ja 3. Ovulaation ajankohdasta en osaa sanoa. Määrä oli ehkä teelusikallinen kerrallaan tai kahden eukon kolikon kokoinen läntti tummanruskeaa kuolleen veren näköistä tahmaa vessapaperiin pyyhkiessä. Oli vähän limaista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


"Anja" kirjoitti:

Onko kellään täällä plussanneella ollut sitä legendaarista kiinnittymisvuotoa? Kertoilkaa please kokemuksia väristä, ajankohdasta, määrästä jne?

Nim. kaksi tippaa ruskeaa vuotoa viikko oviksesta..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu