Haluaisin jotain helppoa rahaa tuovaa myyntityötä.
Onko kellään hyviä ehdotuksia?
Miten verkostomarkkinointiin voi liittyä kun jotku sanoo että sillä tienaa helposti paljon rahaa.
Haluan liittyä heti ja alkaa rikastuttaa tiliäni!!
Voiko joku auttaa?
KIIRE
Onko kellään hyviä ehdotuksia?
Miten verkostomarkkinointiin voi liittyä kun jotku sanoo että sillä tienaa helposti paljon rahaa.
Haluan liittyä heti ja alkaa rikastuttaa tiliäni!!
Voiko joku auttaa?
KIIRE
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ei ole mun kohdalleni tullut vielä ikinä! Verkostomarkkinoinnilla voi kyllä rikastua, mutta se ei välttämättä tule helposti se raha... systeemi on yksinkertainen, mutta aikuiset ihmiset tekevät siitä vaikean :D
Onnea yrityksellesi.
Jos aloitat verkostobisneksen, jätä suosiolla kaikki sukulaisesi ja tuttavasi rauhaan. Aloita tuntemattomista. Näit voit saada homman toimimaan ja saat myös ystäviä etkä menetä entisiä, ehkä heistäkin joku joskus lähtee mukaasi kun huomaavat että jätkähän tienaakin tuolla hommalla mitä sitten tehneekään.
Huonolta vitsiltä vaikuttaa. Sinua ei pysty enää
kukaan auttamaan, katsos juna meni jo!
Ai niin joo. Hyvä kun sanoit että mulla ei oo enää mahdollisuuksia menestyä verkostomarkkinoinnissa, olisin muuten varmaakin liittynyt johonkin verkostoon ja pettynyt pahasti kun en enää saakaan hyvää elämää. Joten kiitti vinkistä ja hyvää jatkoa teille kaikille jotka kerkesitte niiden viimeisten onnellisten joukossa mukaan. Hei!!!!!
Moi!
Pistä mulle mailia
[email protected]
niin kerron sulle hyvän mahdollisuuden tehdä rahaa. Tietenkin raha ei tule ilman työtä vaan töitä pitää tehdä.
Pistä mailia niin jutellaan lisää.
Laita minulle maili niin kerron ASIALLISESTA aj
MIELEKKÄÄSTÄ toimitusmyynnistä, joka ei lupaa
turhia ja jolla on 14 vrk 100% palautusoikeudella
laadukkaat tuotteet! Ja joka EI OLE perinteistä
verkostomarkkinointia!
[email protected]
Lukuisten muiden vaihtoehtojen seasta... Tämä on mielestäni paras ja täysin kotimainen jne.
Tutustu toimintaan http://www.e-markkinointi.fi/ linkistä Ecoway.
P.S. Helppoa rahaa ei olekkaan, mutta muutaman vuoden työllä on mahdollista saavuttaa suht helpot tulot...
Käy katsomassa sivuiltamme www.starboxi.com
Jos kiinnostaa kulta, niin meilaile. Se on riskitön bisnes, 50 euron kertasijoitus, ei mitään muita kuluja, ei kuukausiostoja ym...!!! Jos kiinnostaa, niin osoite on [email protected]
Laita viestiä tulemaan osoitteeseen [email protected] niin kerron lisää maillien välityksellä. Kannattaa!!