G-malli ja keskuslukitus

Miksi koodi ei pysy päällä. Vaatii aina uudelleen ohjelmoinnin. Paristo ei ole loppu..
2623
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Veikkaan, että olet pudotellut,

Eli kestävät ne useita pudotuksia,
mutta jokainen ymmärtää,
että ei kestä niitä rajatonta määrää.

Oletko aivan varma että paristo ei ole hyvin vähissä.?

Minulla eka kesti käyttöavaimessa, ainakin 3,5 vuotta,
nyt suunnittelen toisen avaimen pariston vaihtamista ja
ottamista käyttöavaimeksi,
on alkuperäinen, 6,5v., toimii vielä hyvin.

Äänestä

patterin "teline" irti piirilevystä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


..koodi katoaa?? kirjoitti:

Miksi koodi ei pysy päällä. Vaatii aina uudelleen ohjelmoinnin. Paristo ei ole loppu..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu