JoPoTiN

Myydään Jopo alle satasen. Totta vai Ei?
52189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

no myydään vaikka.... en tajunnu, kerro vastaus.!

Äänestä

joten Jopoa ei saa alle satasen!

Äänestä

jopo ei kyllä mahdu sen lehden ("satasen") puhumattakaan 100 euron setelin alle... nii sanon että ei

Äänestä
  • mahtuu.

    Äänestä

  • se nyt kirjoitti:

    mahtuu.

    jos haluut kunnon jopon, siis ihan vaan jopon (ei jopo 3) niin just 28.6.09 ostin uuden jopon ittelleni ja maksoi 359 €. niin olen aivan varma ettet saa hyvää uutta jopoa mistään. ellet halua ostaa jotain 70 luvun jopoa niin niitä voi ehkä ostaa alle satasen. eihän niissä tietenkään mitään vikaa ole :).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JöPöTiN kirjoitti:

Myydään Jopo alle satasen. Totta vai Ei?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu