verensekainen lima

Eli nyt jo toista kertaa viikon sisään valuu verensekaista limaa. Ennen sitä ensimmäistä valumista ei ollut supistuksia ollut, kävin silloin lääkärille näyttäytymässä. Kohdunsuu kiinni, kaikki ok.
Nyt taas tänään tullu vuotoa. Mitä tekisin??
1264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

että olis limatulppa hiljalleen irtoamassa, tosin silloin kai yleensä on paikatkin auennu jo... Ota yhteyttä neuvolaan heti huomenissa ja kysäse sieltä taas vaan uudelleen...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rv 33 kirjoitti:

Eli nyt jo toista kertaa viikon sisään valuu verensekaista limaa. Ennen sitä ensimmäistä valumista ei ollut supistuksia ollut, kävin silloin lääkärille näyttäytymässä. Kohdunsuu kiinni, kaikki ok.
Nyt taas tänään tullu vuotoa. Mitä tekisin??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu