ooh.. ollaan 30v ja risat ja oltu 1,5v yhdessä. viime aikoina on seksin saanti hidastunut, 1-2 viikon välein irtoo (prkl). oon kyselly ja yritelly, mut aluks on aika nihkeetä mut kun pääsee vauhtiin ni sitten saanki kyytiä, mut ällöttää aina olla se kinuuja. oon alkanu jo riiteleekki asiasta ku oon nii turhautunu ja tyydytän itteni melkee joka ilta (salaa). seisoo sillä kyllä hyvin, kun vaan vähänki kähmin, siellä päässä ei ole vikaa, mut sitte se ettei tahdokkaan.
oon kyselly et oonko se mä jota se ei tahdo ja haluuks et jätän sen rauhaan ym, mutta ei oo niissä syy... ei vaan huvita. ja kysyin et haluuko että hommataan jotain himon-tuoja-apua ni haluaa. ja tässä nyt kysyn että mikä vois olla tämmönen yläpäähän toimiva roppi? ei tahdota kolmatta pyörää enkä ainakaa vielä oo vieraisiin menossa tai ukkoo vaihtamassa. muuten meillä menee ihan normaalisti. paitsi kohta tää aihe pääsee kunnolla valloilleen ja sitten ei oo kivaa.
mies ei halua, mikä avuksi
vaihtoonko?
1
1629
Vastaukset
- sexpon sivuilla
siellä on neuvoja, miten herätellä taas halut henkiin. Vaatii kurinalaisuutta ja paneutumista, mutta olen saanut lukea ihmisten sieltä oikeasti saaneen apua!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2944791Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353076Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k522983Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281551Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471199
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.71016Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78991Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52989Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981