ooh.. ollaan 30v ja risat ja oltu 1,5v yhdessä. viime aikoina on seksin saanti hidastunut, 1-2 viikon välein irtoo (prkl). oon kyselly ja yritelly, mut aluks on aika nihkeetä mut kun pääsee vauhtiin ni sitten saanki kyytiä, mut ällöttää aina olla se kinuuja. oon alkanu jo riiteleekki asiasta ku oon nii turhautunu ja tyydytän itteni melkee joka ilta (salaa). seisoo sillä kyllä hyvin, kun vaan vähänki kähmin, siellä päässä ei ole vikaa, mut sitte se ettei tahdokkaan.
oon kyselly et oonko se mä jota se ei tahdo ja haluuks et jätän sen rauhaan ym, mutta ei oo niissä syy... ei vaan huvita. ja kysyin et haluuko että hommataan jotain himon-tuoja-apua ni haluaa. ja tässä nyt kysyn että mikä vois olla tämmönen yläpäähän toimiva roppi? ei tahdota kolmatta pyörää enkä ainakaa vielä oo vieraisiin menossa tai ukkoo vaihtamassa. muuten meillä menee ihan normaalisti. paitsi kohta tää aihe pääsee kunnolla valloilleen ja sitten ei oo kivaa.
mies ei halua, mikä avuksi
vaihtoonko?
1
1635
Vastaukset
- sexpon sivuilla
siellä on neuvoja, miten herätellä taas halut henkiin. Vaatii kurinalaisuutta ja paneutumista, mutta olen saanut lukea ihmisten sieltä oikeasti saaneen apua!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m3015517- 725072
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484176- 513850
- 433504
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo893143Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv733016- 422197
- 492138
UMK-juontajakaksikon pari isoa "mokaa" ihmetyttää - Mitäs tykkäsit Syköstä ja Uotisesta juontajina?
Tänä vuonna UMK-lavalla nähtiin artistien lisäksi juontajakolmikko Jorma Uotinen, Sami Sykkö ja Jasmin Beloued. Juontami272088