Mitä sähköurakoitsijaa suosittelette varkaudesta omakotitalon suunnitteluun ja rakenteluun siis sähköjen osalta??
Onko tämä Elcoline hyvä kun siitä lehdissäkin niin kirjotellaan vai kannattaako tyytyä vanhoihin tekijöihin??
Onko tämä Elcoline hyvä kun siitä lehdissäkin niin kirjotellaan vai kannattaako tyytyä vanhoihin tekijöihin??
Vastaukset 5
Vanhimmat
AC-Sähkö / Markku Junkkarinen. Yhden miehen firma, mutta siitä huolimatta (tai sen vuoksi) tekee hommat nopeasti sovittujen aikataulujen puitteissa. Tuntihinta ei ehkä ihan halvimipa, mutta yhteen laskutustuntiin myös syntyy jälkeä ehkä enemmän kuin joillain halvan hinnan kavereilla.
Oon ollut sähkövoimayhtiöllä vastuksena ja nyt oon ylennyt johto tehtäviin.. tiedätkö muuten mitä yhteistä on insinöörillä ja salamalla? Molemmilla ensin välähtää ja sitten korjataan vahingot..
Hommat hoituu
Kyllä tänä päivänä on hyviä ja uusiakin firmoja, ja varmasti toimivat. Mutta itse olen käyttänyt kahta firmaa koko ikäni, ja heillä homma pelaa niin suunnitelussa kuin työntekemisessä/jäljessäkin.
Sillä itselläni on tarvista on ollut niin työnpuolesta, kuin siiviili puolellakin! Ja näin ollen itse suosittelen Ykkös-sähköä heillä homma pelaa. Joten ei kun yhteys Anttii, tai isä ukkoon niin huolet on poissa!!
juu minäkin tunnen kyseisen firman ja meen takuuseen et on varkauden paras sähköliike! osaa suunnittelun ja myös työt! jos ite tarviisin ni sinne menisin/menen ekana ja aina löytyy apu!!!!!