Hei kulta

veskipaperin, voitko ostaa?
6763
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

pisteet.

Äänestä
  • jo kotona. Kauppa meni kiinni.

    Äänestä

  • oon_ kirjoitti:

    jo kotona. Kauppa meni kiinni.

    tuu pyyhkimää!!

    Äänestä

  • oon_ kirjoitti:

    jo kotona. Kauppa meni kiinni.

    Mä muistin pisteetkin.

    En minäkään iloinen oo. Tuskin tulee taaskaan nukuttua kunnolla.

    Äänestä

  • multa tuli jo kirjoitti:

    tuu pyyhkimää!!

    se lehti pyyhi sillä.

    Äänestä

  • oon__ kirjoitti:

    Mä muistin pisteetkin.

    En minäkään iloinen oo. Tuskin tulee taaskaan nukuttua kunnolla.

    Hunajateetä kuppiin, pieni lukuhetki ja simmut kiinni.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


unohdin kirjoitti:

veskipaperin, voitko ostaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu