Yksinkertainen kysymys....

Ketä rakastat?!
6212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kaikkein eniten vai? Kyl niit useempii on ketä mie rakastan. Äitiä ainekii

Äänestä

ja äippää, isukkia, velipoikia ja entistä eukkoa..tai ehken enää sitä, riippuu miten tuokin määritellään. Jos toivon sille vilpittömästi kaikkea hyvää vaikken sen kanssa pystyisi enää elämäänkään, eikös se oo jonkin sortin rakkautta??

Äänestä

Ollia

Äänestä

perhettäni ja kissojani

Äänestä

Kaikkia näitä elämäni tärkeitä ihmisiä.

Äänestä
  • omaa kultaa, äitiä, isää, veljeä, siskoa ja siskon pientä lasta sekä kissaani :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sadepisara kirjoitti:

Ketä rakastat?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu