Miehet onko tuttua jos naiselle ei seksi maistu tai jokin mennyt hommassa vikaan niin muna sisään ja mahdollisimman nopeasti spermat sisään että päästään hommasta. Tämä on säälipillua ja tämän jälkeen minusta ainakin tuntuu että olisi ollut parempi vetää vaikka käteen, on sellainen tunne jälkeenpäin ja pikkasen pistää vituttamaan.
Säälipillua
Heppi Heikki
21240
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
oletko naimisissa vai miten on? Tai miehesi on kovin taitamaton seksin saralla ja ei ota sinua tarpeeksi huomioon ja siksi haluat asian hoidettavan mahdollisimman nopeasti pois päiväjärjestyksestä...kirjoituksesi viittaa tyytymättömyyten sillä elämänalueella.
Kyllä siinä molempien on saatava tyydytys eikä vain miehen pussit tyhjiksi seuraavaa tyhjennystä
varten....:((
Tuttua on ja otan osaa sun tilanteeseen. Olen joutunut tyytymään käteenvetoon jo pitkään,, n. 3 vuotta. Arvatkaa onko pinna tiukalla,,huom.. enkä silti ole pettänyt, henki menee mut menköön. Asuin ulkomailla pitkään ja seksi oli loistavaa. Sitten muutin suomeen takasin ja aloin seurustelemaan,, huomasin että täällä naiset ovat kylmiä seksin suhteen vaikka tekisit ja olisit mitä,, anteeksi naisille, ei tietenkään kaikki ole. No tulihan sanottua,, itse teen päätöksen lähiaikoina miten tästä eteenpäin, kun kumminkin rakastan omaa naistani niin se ei ole helppoa.
Kaikille hyvää.