Moi ! oon jumissa Kreikassa ekassa tasossa. Siinä pitäs niitä timantteja ammuskella. ja oon ampunu ne kaikki jo mut sit mitään ei tapahdu :O luin läpipeluu-ohjeita ja oon kyl tehny kaiken oikein mut se yks ovi ei vaan aukea. mikä neuvoksi ? voisko kyseessä olla esim. joku bugi ? :(
Jumissa Kreikassa
Oona____
3506
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Moi!!
itekin tuskailin aikani kyseisen kohdan kanssa ja keksin kuin keksin ratkaisun :) no niin...
1. Mene kiinni olevan kivioven luo
2. paina mieleesi missä kohdassa siinä olevat muutama ruskea nuppi ovat sitä kuviota (siinä on sellaset kun tarkasti katsot)
3. palaa takas siihen missä lamppuja sytytetään, sammuta lamput ja ammu ne lamput palaviks, joiden kohdalla siinä kiinniolevassa ovesssa ne nupit oli. Nyt pitäis aueta!!! :)
Kiitos vastauksesta, tosin pääsin omin avuin sen kohdan läpi :) en kyllä tykkää yhtään tästä tasosta :/ kauheasti kaikenlaista kiipeilyä jne..
juuh. siinä riittää tota hyppelyä. :) Hyvä että selvisit :) mun mielestä toi kreikka on oikeestaan aika mielenkiintonen ja jees :> saa nähä miltä egypti näyttää, ei kun vaan pelailee :D