Mitä mieltä ootte?Onko mun ihastus söpö?

Nick on QÅ. Musta se on aika söpö.Se on vaan mua vähän nuorempi. :/
61475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kaunis tyttö :)

Äänestä

ihan nätti

Äänestä

Pistä suora linkki kun ei haulla löydy.

Äänestä

Niin se oliki saanu jonku ihmeen älynväläyksen vaihtaa nickinsä. :/ nykyinen on siis josssssy.Kommenttia edelleen toivon.=)

Äänestä

Nätti tyttö.Arvaas mitä,tunnen kyseisen henkilön. :D

Äänestä

ihmistä EI voi sanoo rumaks!!! mut ite kysyit ja mun mielestä SINÄ olet ruma ankanpoikanen! Ku en todellakaan usko et joku -92 kysyiys onko sen ''ihastus'' söpö!! Sitä paitsi kirjotitku tyttö! Noi vaaleet kuvat on ihan hirveitä ja muutki!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fruittari92 kirjoitti:

Nick on QÅ. Musta se on aika söpö.Se on vaan mua vähän nuorempi. :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu