Mikä tämä TÄHKÄ

Olen niin helvetin komia tuntuu olevan tämän artistin sanoitusten sanoma. Kuunteleeko tätä kukaan?
7868
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kuuluu asiaan olla komiampaa ja leviämpää kun on kerran pohjammaalta...
kyllä sitä kuunnellaan ja katsellaan myös *nam*

Äänestä
  • oikein....selvästikkään et ole pohjanmaalta kun et osaa edes kirjoittaa murresanoja oikein....

    Äänestä

  • HYI helevetti son tosi ruma naama-vammanen mies ja nua rallit !!!ei pysty edes ite pohojalaasena kuuntelemahan tuallaasta ruikutusta ei sovi pohojalaas murre laulun sanooksi EI

    Äänestä

kuuntelin ja kattelin telkkarista=) On yks mun suosikeista.

Äänestä
  • Lauri on karismaattinen esiintyjä ja loistava muusikko. Komiasta hänellä on vara laulaa, kuten kuvasta näkyy. Kyllä, tätä kuuntelee useampi kuin uskotkaan, voittihan Lauri Tähkä ja Elonkerjuu vuoden kotimaisen Emman.

    Äänestä

pohojalaanen komia muusikko.. uusin levyki tuloo pian ja aivan mahtava livenä

Äänestä
  • Pelkkää roskaa!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


luulee olevansa kirjoitti:

Olen niin helvetin komia tuntuu olevan tämän artistin sanoitusten sanoma. Kuunteleeko tätä kukaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu