Sihteerikköä...

BOSS

Panin tänään uutta sihteerikköä oikeen olan takaa. Sihteerikkö Laura oli kunnon lutka, kunnon kiertopalkinto johtoportaan pomojen keskuudessa.

Lauran tultua huoneeseeni, lukitsin oven ja laitoin sälekaihtmet kiinni. Työnsin käteni Lauran hameen alle ja sormeilin hännen pillua. Laura voihkaisi kylmän käteni kosketusta, mutta kostui pian. Aah, Lauran pillu oli tiukka, sain juuri ja juuri kaksi sormea sujautettua Lauran emättimeen. Halusin päästä nussimaan heti tätä pillua. Nostin Lauran pyödälleni ja avasin hameen, jonka heitin tieltä pois oven luokse. Laura oli samalla avannut paitansa napit ja hänen kiinteät rintansa sojottivat vapana. Vedin Lauraa lähemmäs pyödän reunaa ja yritin työntää mullkkuani sisään. Vedin kerralla sisään ja Laura voihkaisi niin, että varmaan muutkin työntekijät kuulivat. -Voi saatanan lutka...kirosin ja vedin Lauraa pakaroista lähemmäksi. Nussin sitä vittua rankassa rytmissä, eikä lastin lähteminen ollut lähimaillakaan.
Irrottauduin vitusta ja käskin Lauran runkkaamaan pöydänkulmaa. Laura runkkasi pöytää ihan kybällä ja minä vetelin kyrpääni. Menin Lauran taakse ja työnsin mulkkuni sihteerin perseeseen. Laura lopetti hetkeksi runkkaamisen, mutte käskin häntä jatkamaan. Huomasin Lauran olevan erittäin kiihottunut ja kostea, pillu nesteet vain valuivat Lauran sääriä pitkin. Tunsin lastini lähtevän ja aloin nopeuttaa tahtia, Lauran runkatessä pöytää. Laura vinkui ja kiemurteli edessäni kuin eläin kunnes sai orkut. Itselläni oli vielä tulematta, otin märän mulkkuni Lauran perseetä ja laskin lastini Lauran naamalle, niin kuin pornokuvissa. Laura oli jo lähdössä, mutta käskin häntä hoitamaan vielä hommansa loppuun. Istuin tuolille ja käskin Lauran puhdistamaan vielä mulkkkuni. Laura veteli kyrpääni rytmikkäästi poskeensa ja voihkaili niin että sain ihan vitun moisen orkun. Laura ei ollu mikään ihmepano, olin kyllä parempiiki kokenu. Meiän yritykses kuitenki noitsa sihteerilutkia piisaa.

2

11137

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kalle Kustaa

      Jos olet oikeasti jonkun firman pomo... Ei mene kyllä teidän firmalla hyvin. Johtoportaan ukolla noin SAATANAN paljon kirjoitusvirheitä!!

    • Havainnoija

      ..ai, että oikein pomomiehiä.
      Unelmasi on todella kaukana. Sen tekstisi kiistatta kertoo. Eivät taida ne peruskoulun todistuskesi arvosanat oikein tarinaasi tukea.
      Havaintoni perustuu, sanoisinko tasatahtiin, niin kielellisen osaamisesi kuin myöskin sisällöllisen ilmaisunkin tarkasteluun.

      Yrittänyttä ei laiteta, on tapana sanoa. Kehittelehän siis niin kieliopillisia-, kuin myöskin ilmaisullisia taitojasi, ja palaa sitten foorumille. Näin toimien teet parhaan palveluksen juuri itsellesi. Silloin kenties jonain päivänä koittaa se hetki, jolloinka hallitset työhuonetta, jonka oven voit kesken työpäivän sisäpuolelta lukita.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1329
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      85
      1236
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      96
      977
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      823
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      723
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      599
    7. Mikä on vahvuutesi palstalla?

      Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
      Sinkut
      111
      520
    8. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      29
      516
    9. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      488
    10. Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla

      Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu
      Ikävä
      33
      465
    Aihe