Nipistää/polttaa alavatsaa

Onko kellää ollu oireena se et alavattaa nipistelee kipeästi, kuin neulalla pistäis, ja sit välillä jännästi polttaa ihan ku ois pissatulehdus? Ei jomota eikä särje, vaan just nipistelee. No, voihan mulla periaattees olla pissatulehduski mut epäilen silti.
2529
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mulla eilen just samat oireet ja eipäilin et jos olis jotain ovis oireita.tai en mä tiiä.

Äänestä
  • Mulla kanssa samoja oireita ja pari päivää vielä odottelen, niin menkkojen pitäisi alkaa.. Mutta siis on täysin mahdollista että olisin raskaana ja sitä toivoisinkin, mutta luulen että on menkat silti tulossa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kellään? kirjoitti:

Onko kellää ollu oireena se et alavattaa nipistelee kipeästi, kuin neulalla pistäis, ja sit välillä jännästi polttaa ihan ku ois pissatulehdus? Ei jomota eikä särje, vaan just nipistelee. No, voihan mulla periaattees olla pissatulehduski mut epäilen silti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu