islam-oppaan keskustelupalstalta

huomasin sellaista että peppuseksi ei kuulemma olekaan kiellettyä vaan ei-toivottua....?
2227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

DTM but you can ask your father...DTFather

Äänestä

niiltä, jotka siitä tilastollisesti eniten tykkäävät. Havainnollisia esimerkkejä kielletystä käyttäytymisestä löytyy Kallen gay-sivuilta.

Muu lehden esittelemä aktiviteetti on enimmäkseen sallittua, mutta tietenkin vain aviopuolisoitten kesken.

Sitä en muuten tiedä, onko miehen luvallista harjoittaa seksiä yhtä aikaa useamman kuin yhden vaimonsa kanssa. Jokaista voi tietysti tuuppia erikseen, sehän on selvää. Islamin tuntijat voivat vastata tähän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mäpä kirjoitti:

huomasin sellaista että peppuseksi ei kuulemma olekaan kiellettyä vaan ei-toivottua....?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu