Kuinka moni on saanut koivuhaan hammashoitolasta eräältä hammaslääkäriltä kammon?Nimeä en voi tässä mainita,mutta luultavasti kyseisen hammaslääkärin huonot päivät kokeneet tietävät.
hampilääkäri koiv.haka
gallub
4931
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei tässä voi kun kehua koivuhaan hammashoitolaa.
Saivat parsittua meikäläisen risat kuntoon pari
kuukautta sitten. Laitteet ja ammattitaito viimeisen päälle
sekä palvelu asiallista.
Kävin aikoinaan yksityisellä, mutta sehän vasta
oli p...stä. Lääkäri puudutti päin p... niin että
meinas taju lähteä? , poisti hampaan mutta jätti
sirun. Kaiken lisäksi antoi vielä jättilaskun.
minä sain nuoruudessa kammon hänestä vaan siellä on enimmäkseen tullut vuosien aikana käytyä ja täytyy antaa tunnustusta että työnsä hoitaa helevetin hyvin
Just tänään kävin ja antoi puudutusaineenkin kunnolla vaikuttaa. Jotkuthan eivät malta odottaa vaan ryhtyvät "kiduttamaan" ja kun puudutusaine vaikuttaa, niin koko homma on jo ohi.
Kun aikoinaan armeijassa kävin hammaslääkärissä, niin jälkeenpäin jouduttiin jäljet korjaamaan täällä koivuhaassa. Nyt on kunnossa.
Kyllä on tosiaankin huonot kokemukset ja muistot Koivuhaan hammaslääkäristä. Vieläkin tavallaan saa kärsiä seurauksista näin 20 vuoden jälkeen. Olisihan se paljon kivempi kun olisi kaunis ja suora hammasrivi, jos asialle olisi silloin jotain tehty. Tämä kyseinen henkilö ei puuduttanut koskaan kun porasi, eikä käyttänyt hanskoja. Varoituksiahan se tyyppi oli saanut jo silloin. On sitä kyllä kummallisia tunareita ja taitamattomia ammatinharjoittajia olemassa.Että terveisiä vaan!!