Osa I
Kävelin ripein askelin tien yli. Hymy kasvoillani loisti kuin aurinko taivaalla. Puristin käteni tiukasti laukkuni hihnan ympärille – niin innostunut olin. Annoin miesten katsella kun kävelin ohi ja hymyilin herttaisesti vanhoille mummoille, jotka pudistelivat päitään paheksuvasti.
Olin pukeutunut erittäin lyhyeeseen valkoiseen minihameeseen, sekä valkoiseen toppiin jossa oli erittäin antoisa kaula-aukko, ehkä liiankin sillä huomasin kuinka rintaliivieni pitsi välähteli välillä esiin. Kultainen laukkuni ja sandaalini, sekä filmitähtimäiset aurinkolasini kruunasivat kaiken.
Sipsuttelin lentävin askelin vielä yhden suojatien yli ja saavutin määränpääni. Yhden kaupungin parhasita hotelleista. Sisälläni kihelmöi, sillä olin sopinut tapaamisen täksi päiväksi tähän hotelliin huoneeseen numero 707.
Hotellin ovella seisova ovimies loi minuun tarkastelevan katseen, mutta avasi oven kuitenkin kohteliaasti ja toivotti minut tervetulleeksi. Hymyilin hänelle ja kiitin. Olin ensimmäistä kertaa tässä hotellissa, joten olin kieltämättä hieman eksyksissä.
Tunsin kuinka respassa olevat miehet vilkuilivat minua ja siivous töissä olevat kaksi nuorukaista, ilmeisesti kesätyöläisiä, tuijottivat antoisaa kaula-aukkoani vähän liiankin ahnaasti. Siirsin aurinkolasit otsalleni ja hymyilin siivoojapojille, jotka käänsivät äkkiä katseensa pois. Kävelin lanteitani keinutellen respan tiskille ja kumarruin hieman sen ylle.
”Hei”, sanoin pehmeällä äänellä tiskin toisella puolella istuvalle miehelle, hän oli ehkäpä 25-vuotias eli minua pari vuotta vanhempi. Silti hän vaikutti kovin ujolta eikä oikein tuntunut osaavan päättää minne katsoisi. Hykertelin iloisesti ajatuksissani huomatessani millaisia reaktioita ulkonäköni sai aikaan – ehkä päivän lämpötilallakin oli jotain tekemistä asian kanssa.
”Hyvä päivää”, mies vastasi kohteliaasti saatuaan lukittua katseensa silmiini. ”Voinko auttaa?”
Nyökkäsin hymyillen, ”osaat varmasti kertoa missä on huone 707.”
Mies nyökkäsi. ”Menette vain hissillä seitsemänteen kerrokseen ja käännytte oikealle.” Mies viittasi kädellään hissejä kohti.
”Ahaa”, hymyilin miehelle, ”kiitoksia.”
”Tarvitsetteko jonkun opastamaan teitä tai kantamaan laukkujanne?” Mies kysyi vielä, varmaan tapoihin tottuneesti sillä eihän minulla ollut muuta kuin käsilaukkuni.
”Kiitos, mutta enköhän minä selviä yksinkin”, hymyilin kiusoittelevasti. Käännyin ja olin lähdössä kävelemään kohti hissejä, kun muistin erään asian. Käännyin takaisin tiskin puoleen ja siirsin samalla karanneen hiussuortuvani korvan taakse.
”Olin aivan unohtaa. Teillä pitäisi olla kirje minulle.”
Mies kysyi nimeäni ja kerroin sen hänelle nojaten samalla tiskiin niin että miehellä oli loistava näkymä kaula-aukkooni.
”Kyllä täällä on viesti teille.” Mies ojensi minulle valkoisen kirjekuoren jonka päälle oli siistillä käsialalla kirjoitettu nimeni. Hymyilin ja kiitin miestä taas. Mies nyökkäsi ja toivotti hyvää päivän jatkoa.
Matkalla hisseille kävelin noiden kahden siivoojapojan ohi, jotka seurasivat minua katseellaan. Tilasin hissin alas painamalla nappia ja jäin odottamaan. Samalla vilkaisin taas poikien suuntaan ja kun huomasin heidän yhä katsovan minua hymyilin ja iskin silmää heille. Toinen pojista näytti punastuvan ja käänsi katseensa pois päin, toinen taas virnisti takaisin. Hissin ovet aukesivat ja kävelin sisään. Painoin seitsemännen kerroksen nappia ja hissi lähti nousemaan hidasta vauhtia ylöspäin.
Nyt keskitin mielenkiintoni kirjeeseen joka oli yhä kädessäni. Avasin sen nopeasti ja vedin esiin valkoisen kortin, joka oli kirjoitettu samalla käsialalla kuin nimeni kuoressa.
”Odotan sinua. Kaikki on valmiina, myös muutama yllätys.
- X”
Perhoset vatsassani lähtivät taas lentoon, luin viestin kaksi kertaa kunnes sujautin sen laukkuuni. Hissi pysähtyi ja ehdin vielä nopeasti vilkaista itseäni peilistä ennen kuin ovet aukesivat.
Käännyin oikealle kuten mies oli neuvonut ja katselin kauniita kermanvalkoisia ovia joissa oli kultaiset numerot.
704, 705, 706...
707.
Pysähdyin oven eteen ja katsoin sitä. Tuo ovi olisi ovi fantasiaan. Vedin henkeä ja yritin rauhoitella itseäni, en saisi olla liian innostunut heti alussa. Sehän olisi varsin teinimäistä – halusin antaa hyvän ja arvokkaan kuvan itsestäni. No ainakin tavallaan.
Otin kännykkäni laukustani ja laitoin sen äänettömälle, siirsin aurinkolasini myös laukkuuni.
Koputin oveen ja jäin jännittyneenä odottamaan, että se aukeaisi.
Hetken odotettuani kuulin kuinka oven lukko napsahti ja ovi avautui.
Oven avasi nuorekkaan oloinen mies, jolla oli tummanruskeat kiharat hiukset ja suklaiset silmät. Hänellä oli yllään farkut ja valkoinen t-paita, joka loi mukavan kontrastin miehen päivettyneen ihon kanssa.
Hän hymyili minulle samalla kun tarkasti minut varpaista päähän. ”Odotinkin jo”, hän totesi ja veti minut sisään. Jätin sandaalini ja laukkuni huoneen eteiseen ja annoin miehen sitten ohjata minut peremmälle.
”Mitäs pidät? Aika hieno huone eikö olekin?” Mies totesi hymyillen. Hän oli todellakin oikeassa.
Huono oli upea ja valtava! Se koostui ikään kuin kahdesta huoneesta, makuu- ja olohuoneesta. Makuuhuoneen puolella oli valtava sänky johon mahtuisi helposti kolmekin ihmistä, sängyn kummallakin puolilla oli yöpöydät ja seinässä lamput. Olohuoneessa, joka oli vastapäätä makuuhuonetta, oli massiivinen pöytä, joka oli tehty jostakin kivestä, pöytä oli ilmeisesti kirjoitus- ja ruokapöytä samaan aikaan sillä se oli ikään kuin keskellä olohuoneen puolta ja sen ympärillä oli kolme tuolia. Pöytäryhmän lisäksi olohuoneen puolella oli lipasto ja peilipöytä. Huoneeseen kuului vielä kylpyhuone, jonne pääsi eteisestä sekä parveke joka oli puoliksi makuuhuoneessa puoliksi olohuoneessa.
”Sain melkein kaikki valmistelut tehtyä”, mies totesi samalla kun katselin huonetta. ”Siirrän vielä nämä tuolit parvekkeelle ja laitan pari juttua esille.”
”Okei”, nyökkäsin ja istuin sängyn laidalle. Mies siirsi nopeasti tuolit pöydän ympäriltä ja kääntyi sitten minua kohti. ”Onko sulla sellaset vaatteet mukana kun pyysin?”
”Joo. Ne on mun laukussa. Haluutko et vaihdan ne nyt päälle?”
”Vaihda. Voit mennä vaik kylpyhuoneeseen vaihtaa niin mä valmistelen tän huoneen sillä aikaa. Sanon sit ku saat tulla.” Pieni virnistys miehen huulilla tahditti lausetta.
Nyökkäsin ja nousin ylös sängyltä sipsutellen eteiseen. Nappasin laukustani pussukan jossa toiset vaatteeni olivat, sekä muutama muu tarvike. Pussukan kanssa menin sitten kylpyhuoneeseen ja aloin valmistautua.
Vedin pussista esiin minihameen, joka oli tehty ohuista kultaisista nauhoista. Hameen lisäksi otin myös valkoisen kangas suikaleen. Näiden lisäksi pussukastani löytyi vielä meikkipussini sekä höylä, jotta saisin höylättyä itseni aivan sileäksi.
Riisuin valkoisen minihameeni ja toppini, viikkasin ne kylpyhuoneen pöydälle. Sitten avasin rintaliivini ja otin ne pois, samoin pikkuhousuni. Laskostin alusvaatteeni toppini ja hameeni päälle. Seisoin nyt alasti kylpyhuoneessa ja vilkaisin itseäni peilistä tyytyväisenä. Otin kuitenkin höylän käteeni ja viimeistelin alapääni silkin sileäksi.
Kun olin valmis otin kultaisen minihameeni ja sujautin sen ylleni. Se oli luultavasi vielä lyhyempi kuin valkoinen minihameeni. Hymyilin tyytyväisenä ja nappasin sitten valkoisen kangas suikaleen ja kiedoin sen topiksi rintojeni ympärille. Suihkautin vielä hieman hajuvettä hiuksiini ja olin valmis.
En joutunut kauaa odottamaan kun kylpyhuoneen oveen koputettiin ja kuulin miehen äänen,
”tääl on nyt valmista.”
Avasin oven ja astuin takaisin huoneeseen. Hän oli ilmeisesti laittanut ilmastoinnin päälle sillä huoneessa oli nyt hieman viileämpää ja tunsin kuinka nännini herkistyivät ohueen kankaan alla.
Mies seisoi keskellä huonetta yllään vaate joka muistutti roomalaissotilaiden vaatetusta. Katselin huonetta nähdäkseni mitä mies oli tehnyt, sillä minulla ei ollut tarkkaa tietoa mitä tuleman piti. Vain suurpiirteisiä aavistuksia ja tiedot yhteisistä pelisäännöistä.
”Turvasanat on sitten sininen ja punainen, niin kun sovittiin”, mies totesi. ”Selvä”, nyökkäsin.
Mies käveli lähemmäksi minua ja antoi katseensa vaellella vartalollani. ”Just niin kun haluaisinkin”, hän kuiskasi ja siveli kädellään käsivarttani ja paljasta alavatsaani. Hän veti minut hieman lähemmäksi yhä kuljetellen käsiään vartalollani. Suutelimme kiihkeästi ja annoin omien käsieni löytää hänen upeat rintalihakset ja voimakkaat olkapäät. Suutelumme lomassa mies otti pieniä askelia ja kuljetti minua eteenpäin – tai minulle taaksepäin sillä en nähnyt minne olimme menossa, mutta minulla oli aavistukseni – sänkyyn.
Kävelin ripein askelin tien yli. Hymy kasvoillani loisti kuin aurinko taivaalla. Puristin käteni tiukasti laukkuni hihnan ympärille – niin innostunut olin. Annoin miesten katsella kun kävelin ohi ja hymyilin herttaisesti vanhoille mummoille, jotka pudistelivat päitään paheksuvasti.
Olin pukeutunut erittäin lyhyeeseen valkoiseen minihameeseen, sekä valkoiseen toppiin jossa oli erittäin antoisa kaula-aukko, ehkä liiankin sillä huomasin kuinka rintaliivieni pitsi välähteli välillä esiin. Kultainen laukkuni ja sandaalini, sekä filmitähtimäiset aurinkolasini kruunasivat kaiken.
Sipsuttelin lentävin askelin vielä yhden suojatien yli ja saavutin määränpääni. Yhden kaupungin parhasita hotelleista. Sisälläni kihelmöi, sillä olin sopinut tapaamisen täksi päiväksi tähän hotelliin huoneeseen numero 707.
Hotellin ovella seisova ovimies loi minuun tarkastelevan katseen, mutta avasi oven kuitenkin kohteliaasti ja toivotti minut tervetulleeksi. Hymyilin hänelle ja kiitin. Olin ensimmäistä kertaa tässä hotellissa, joten olin kieltämättä hieman eksyksissä.
Tunsin kuinka respassa olevat miehet vilkuilivat minua ja siivous töissä olevat kaksi nuorukaista, ilmeisesti kesätyöläisiä, tuijottivat antoisaa kaula-aukkoani vähän liiankin ahnaasti. Siirsin aurinkolasit otsalleni ja hymyilin siivoojapojille, jotka käänsivät äkkiä katseensa pois. Kävelin lanteitani keinutellen respan tiskille ja kumarruin hieman sen ylle.
”Hei”, sanoin pehmeällä äänellä tiskin toisella puolella istuvalle miehelle, hän oli ehkäpä 25-vuotias eli minua pari vuotta vanhempi. Silti hän vaikutti kovin ujolta eikä oikein tuntunut osaavan päättää minne katsoisi. Hykertelin iloisesti ajatuksissani huomatessani millaisia reaktioita ulkonäköni sai aikaan – ehkä päivän lämpötilallakin oli jotain tekemistä asian kanssa.
”Hyvä päivää”, mies vastasi kohteliaasti saatuaan lukittua katseensa silmiini. ”Voinko auttaa?”
Nyökkäsin hymyillen, ”osaat varmasti kertoa missä on huone 707.”
Mies nyökkäsi. ”Menette vain hissillä seitsemänteen kerrokseen ja käännytte oikealle.” Mies viittasi kädellään hissejä kohti.
”Ahaa”, hymyilin miehelle, ”kiitoksia.”
”Tarvitsetteko jonkun opastamaan teitä tai kantamaan laukkujanne?” Mies kysyi vielä, varmaan tapoihin tottuneesti sillä eihän minulla ollut muuta kuin käsilaukkuni.
”Kiitos, mutta enköhän minä selviä yksinkin”, hymyilin kiusoittelevasti. Käännyin ja olin lähdössä kävelemään kohti hissejä, kun muistin erään asian. Käännyin takaisin tiskin puoleen ja siirsin samalla karanneen hiussuortuvani korvan taakse.
”Olin aivan unohtaa. Teillä pitäisi olla kirje minulle.”
Mies kysyi nimeäni ja kerroin sen hänelle nojaten samalla tiskiin niin että miehellä oli loistava näkymä kaula-aukkooni.
”Kyllä täällä on viesti teille.” Mies ojensi minulle valkoisen kirjekuoren jonka päälle oli siistillä käsialalla kirjoitettu nimeni. Hymyilin ja kiitin miestä taas. Mies nyökkäsi ja toivotti hyvää päivän jatkoa.
Matkalla hisseille kävelin noiden kahden siivoojapojan ohi, jotka seurasivat minua katseellaan. Tilasin hissin alas painamalla nappia ja jäin odottamaan. Samalla vilkaisin taas poikien suuntaan ja kun huomasin heidän yhä katsovan minua hymyilin ja iskin silmää heille. Toinen pojista näytti punastuvan ja käänsi katseensa pois päin, toinen taas virnisti takaisin. Hissin ovet aukesivat ja kävelin sisään. Painoin seitsemännen kerroksen nappia ja hissi lähti nousemaan hidasta vauhtia ylöspäin.
Nyt keskitin mielenkiintoni kirjeeseen joka oli yhä kädessäni. Avasin sen nopeasti ja vedin esiin valkoisen kortin, joka oli kirjoitettu samalla käsialalla kuin nimeni kuoressa.
”Odotan sinua. Kaikki on valmiina, myös muutama yllätys.
- X”
Perhoset vatsassani lähtivät taas lentoon, luin viestin kaksi kertaa kunnes sujautin sen laukkuuni. Hissi pysähtyi ja ehdin vielä nopeasti vilkaista itseäni peilistä ennen kuin ovet aukesivat.
Käännyin oikealle kuten mies oli neuvonut ja katselin kauniita kermanvalkoisia ovia joissa oli kultaiset numerot.
704, 705, 706...
707.
Pysähdyin oven eteen ja katsoin sitä. Tuo ovi olisi ovi fantasiaan. Vedin henkeä ja yritin rauhoitella itseäni, en saisi olla liian innostunut heti alussa. Sehän olisi varsin teinimäistä – halusin antaa hyvän ja arvokkaan kuvan itsestäni. No ainakin tavallaan.
Otin kännykkäni laukustani ja laitoin sen äänettömälle, siirsin aurinkolasini myös laukkuuni.
Koputin oveen ja jäin jännittyneenä odottamaan, että se aukeaisi.
Hetken odotettuani kuulin kuinka oven lukko napsahti ja ovi avautui.
Oven avasi nuorekkaan oloinen mies, jolla oli tummanruskeat kiharat hiukset ja suklaiset silmät. Hänellä oli yllään farkut ja valkoinen t-paita, joka loi mukavan kontrastin miehen päivettyneen ihon kanssa.
Hän hymyili minulle samalla kun tarkasti minut varpaista päähän. ”Odotinkin jo”, hän totesi ja veti minut sisään. Jätin sandaalini ja laukkuni huoneen eteiseen ja annoin miehen sitten ohjata minut peremmälle.
”Mitäs pidät? Aika hieno huone eikö olekin?” Mies totesi hymyillen. Hän oli todellakin oikeassa.
Huono oli upea ja valtava! Se koostui ikään kuin kahdesta huoneesta, makuu- ja olohuoneesta. Makuuhuoneen puolella oli valtava sänky johon mahtuisi helposti kolmekin ihmistä, sängyn kummallakin puolilla oli yöpöydät ja seinässä lamput. Olohuoneessa, joka oli vastapäätä makuuhuonetta, oli massiivinen pöytä, joka oli tehty jostakin kivestä, pöytä oli ilmeisesti kirjoitus- ja ruokapöytä samaan aikaan sillä se oli ikään kuin keskellä olohuoneen puolta ja sen ympärillä oli kolme tuolia. Pöytäryhmän lisäksi olohuoneen puolella oli lipasto ja peilipöytä. Huoneeseen kuului vielä kylpyhuone, jonne pääsi eteisestä sekä parveke joka oli puoliksi makuuhuoneessa puoliksi olohuoneessa.
”Sain melkein kaikki valmistelut tehtyä”, mies totesi samalla kun katselin huonetta. ”Siirrän vielä nämä tuolit parvekkeelle ja laitan pari juttua esille.”
”Okei”, nyökkäsin ja istuin sängyn laidalle. Mies siirsi nopeasti tuolit pöydän ympäriltä ja kääntyi sitten minua kohti. ”Onko sulla sellaset vaatteet mukana kun pyysin?”
”Joo. Ne on mun laukussa. Haluutko et vaihdan ne nyt päälle?”
”Vaihda. Voit mennä vaik kylpyhuoneeseen vaihtaa niin mä valmistelen tän huoneen sillä aikaa. Sanon sit ku saat tulla.” Pieni virnistys miehen huulilla tahditti lausetta.
Nyökkäsin ja nousin ylös sängyltä sipsutellen eteiseen. Nappasin laukustani pussukan jossa toiset vaatteeni olivat, sekä muutama muu tarvike. Pussukan kanssa menin sitten kylpyhuoneeseen ja aloin valmistautua.
Vedin pussista esiin minihameen, joka oli tehty ohuista kultaisista nauhoista. Hameen lisäksi otin myös valkoisen kangas suikaleen. Näiden lisäksi pussukastani löytyi vielä meikkipussini sekä höylä, jotta saisin höylättyä itseni aivan sileäksi.
Riisuin valkoisen minihameeni ja toppini, viikkasin ne kylpyhuoneen pöydälle. Sitten avasin rintaliivini ja otin ne pois, samoin pikkuhousuni. Laskostin alusvaatteeni toppini ja hameeni päälle. Seisoin nyt alasti kylpyhuoneessa ja vilkaisin itseäni peilistä tyytyväisenä. Otin kuitenkin höylän käteeni ja viimeistelin alapääni silkin sileäksi.
Kun olin valmis otin kultaisen minihameeni ja sujautin sen ylleni. Se oli luultavasi vielä lyhyempi kuin valkoinen minihameeni. Hymyilin tyytyväisenä ja nappasin sitten valkoisen kangas suikaleen ja kiedoin sen topiksi rintojeni ympärille. Suihkautin vielä hieman hajuvettä hiuksiini ja olin valmis.
En joutunut kauaa odottamaan kun kylpyhuoneen oveen koputettiin ja kuulin miehen äänen,
”tääl on nyt valmista.”
Avasin oven ja astuin takaisin huoneeseen. Hän oli ilmeisesti laittanut ilmastoinnin päälle sillä huoneessa oli nyt hieman viileämpää ja tunsin kuinka nännini herkistyivät ohueen kankaan alla.
Mies seisoi keskellä huonetta yllään vaate joka muistutti roomalaissotilaiden vaatetusta. Katselin huonetta nähdäkseni mitä mies oli tehnyt, sillä minulla ei ollut tarkkaa tietoa mitä tuleman piti. Vain suurpiirteisiä aavistuksia ja tiedot yhteisistä pelisäännöistä.
”Turvasanat on sitten sininen ja punainen, niin kun sovittiin”, mies totesi. ”Selvä”, nyökkäsin.
Mies käveli lähemmäksi minua ja antoi katseensa vaellella vartalollani. ”Just niin kun haluaisinkin”, hän kuiskasi ja siveli kädellään käsivarttani ja paljasta alavatsaani. Hän veti minut hieman lähemmäksi yhä kuljetellen käsiään vartalollani. Suutelimme kiihkeästi ja annoin omien käsieni löytää hänen upeat rintalihakset ja voimakkaat olkapäät. Suutelumme lomassa mies otti pieniä askelia ja kuljetti minua eteenpäin – tai minulle taaksepäin sillä en nähnyt minne olimme menossa, mutta minulla oli aavistukseni – sänkyyn.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Osa II
Suudelmamme muuttuivat hetki hetkeltä kiihkeämmiksi ja tunsin miehen kädet pakaroillani. Samassa myös tunsin kuinka törmäsin johonkin kylmään ja kovaan. Se ei tuntunut sängyltä – ainakaan en muistanut että sängyssä olisi ollut minkäälaista päätyä.
”Käänny”, mies kuiskasi korvaani ja hitaasti käännyin ympäri niin että olin nyt selin häneen. Huomasin seisovani tuon massiivisen pöydän päässä. Pöydän toisessa päässä huomasin pienen tuubin. ”Luuletko että yllät siihen?” Mies kuiskasi korvaani. Nyökkäsin ja aloin kurottaa kohti tuubia.
Jouduin todella kurottelemaan että yltäisin tuubiin, makasin jo vatsallani pöydällä. ”Vielä vähän”, kuiskasin hiljaa ja samassa tunsin kuinka hän kumartui ylleni ja otti käsistäni kiinni. Yhdessä kurotimme kohti tuubia – tai niin luulin kunnes huomasin äkkiä että pöydän kummasakin reunassa oli kahleet ja ennen kuin edes tajusin mies oli kahlinnut käteni. ”Ja sitten vielä jalat”, hän kuiskasi korvaani.
Tunsin kuinka hänen painonsa lähti päältäni, mutta hänen lämpimät kätensä vaelsivat pitkin selkääni alaspäin alaspäin, ne päätyivät pakaroilleni jotka olivat lähes paljaat, sillä hameeni oli noussut ylöspäin minun kurotellessani. ”Ihanat”, kuulin miehen huokaisevan kun hän puristeli pakaroitani ja leipoi niitä hieman. Sitten hän antoi käsiensä jatkaa matkaansa ensin vasenta reittäni alas kohti nilkkaani. Hän siirsi helposti jalkani kohti pöydän jalkaa ja sitoi sen kiinni, sitten hän teki saman oikealle jalalleni.
Siinä minä nyt olin pöytään sidottuna. Makasin vatsallani pöydän päällä jalat yhä lattialla, mutta sidottuna lievään haara-asentoon. Alapääni oli vailla suojaa ja pakaranikin olivat aivan paljaana, kun hameeni oli noussut ylöspäin ja nauhat olivat valuneet sivuille. Rintojeni ympärille kiedottu kangas oli yhä paikoillaan, mutta epäilin että se saisi kyllä väistyä pian.
Äkkiä tunsin pari läimäytystä pakaroillani ja voihkaisin ääneen. Uusi läimäytys ja voihkaisin taas.
”Taidat tykätä?” Kuulin hänen kysyvän, mutta kysymys vaikutti retooriselta – ainakaan hän ei jäänyt odottamaan vastaustani vaan liuutti kätensä pakaroitani pitkin jalkojeni väliin ja alkoi hyväillä alapäätäni.
”Sähän varsinainen kiimapesä oot ku oot jo nyt märkä”, mies naurahti. En tiennyt mitä vastata, joten olin hiljaa ja nautin hänen sormistaan jotka hyväilivät klitoristani.
Mies kuitenkin otti pian kätensä pois jättäen minut haluamaan lisää mahdollisimman pian.
”Älä lopeta”, voihkaisin, kun kättä ei enää tuntunut. Yritin keinutella lanteitani, mutta olin niin tiukasti sidottu etten juurikaan pystynyt liikkumaan. Mies oli sytyttänyt minut ja halusin nyt epätoivoisesti lisää.
Kuulin ääniä takanani ja samassa lattialle eteeni lennähti miehen vaatetus. Hämmästyin hieman ja jäin odottamaan mitä seuraavaksi tulisi. Kauaa en joutunut odottamaan kun mies survaisi itsensä sisääni yhdellä voimakkaalla työnnöllä.
”Aaaah!”
En voinut olla voihkimatta, kun mies alkoi nopein vedoin vedellä itseään sisään ja ulos, sisään ja ulos. Tuntui kun näkisin tähtiä. Mies pani minua sellaisella vauhdilla ja voimalla, jota en ollut koskaan tuntenut. Hän piti käsillään kiinni lantiostani, jotta pysyisin paikallani enkä kiemurtelisi nautinnosta.
Tunsin kuinka orgasmini lähestyi, mutta samassa mies veti itsensä ulos. ”Eih! Älä lopeta! Lisää! Haluan lisää!” Valitin ja voihkin, hän ei saisi jättää tätä kesken.
”Älä huoli namupala – vastahan me lämmitellään.”
Mies kumartui ylleni ja tunsin hänen kovettuneen kalunsa painuvan peppu vakooni. Hänen kätensä kourivat rintojani. ”Sähän tykkäsit et rinnoillas leikitään?” Hän kuiskasi korvaani. Inahtelin vastaukseksi. Hän puristeli kovettuneita nännejäni ja leipoi rintojani, samalla kun kiusoittelevasti tökki peniksellään alapäätäni.
”Ootko valmis kokemaan jotain tosi ihanaa?” Hän kuiskasi.
”Olen! OLEN!” Huusin ja toivon hänen työntyvän taas sisääni.
Mies nousi päältääni ja tuntui siirtyvän hieman taaksepäin. Kuulin vetoketjun avautuvan ja yritin kääntää päätäni nähdäkseni. En nähnyt kunnolla, mutta sivusilmällä erotin, että mies otti jotakin urheilukassista joka oli lipaston päällä.
Sitten mies siirtyikin jo takaisin taakseni ja kuulin kuinka jokin kolahti vasten pöytää. Hän tarttui toisella kädellä kiinni toisesta pakarastani ja puristeli sitä kevyesti. Korviini kantautui hiljainen surina ja samassa tunsin kuinka jokin tärisevä kosketteli klitoristani. Voihkin ja inisin hiljaa, kun mielihyvän aallot kulkivat lävitseni. Samassa tuo tärisevä vekotin survaistiin sisääni.
”AAAHH!”
Kiemurtelin ja yritin liikuttaa lanteitani saadakseni tuon vibraattorin syvemmälle itseeni, mutta ilmeisesti olisi riittänyt jos olisin pyytänyt sillä tunsin kuinka mies alkoi työnnellä sitä syvemmälle sisääni. Aloin olla jo täysin valmis ja tunsin kuinka orgasmi vyöryi ylitseni. Huusin ja voihkin ja hengitykseni kiihtyi.
Kun nautin orgasmistani tunsin kuinka mies työnsi jotakin peppuni sisään. Voihkaisin ja olin jo turvautumassa toiseen turvasanaan, sillä en yleensä pitänyt peppuseksistä, mutta kun mies sitten jatkoi vibraattorin liikuttelua ja hyväili samalla toista pakaraani unohdin täysin että hän oli laittanut jotain b-rappuuni.
Pian vibraattori taas pysähtyi ja kuulin kuinka mies käveli huoneessa. Yritin kysyä mitä hän teki, mutta en saanut sanoja suustani kun voihkin tuntiessani toisen orgasmin olevan tulossa.
”Sä oot kyl upee”, kuulin miehen äänen ja samassa silmissäni välähti. Salamavaloja?
Mies kuvasi minua. Uusi välähdys. Mies tuntui kuvaavan minua lähinnä takaapäin.
”Älä huoli. Otan vaan pari muistoo, ei sua näistä tunnista.”
”Ok”, sain vastattua.
”Oisitkohan sä jo saanut jo tarpeeks?”
En ehtinyt vastata kun hän oli jo vetänyt vibraattorin sisältäni. Saman tien tunsin kuitenkin hänen ihanan kielensä nuolemassa minua. Toivoin että olisin voinut liikkua, mutta se oli aivan turha toivo. Olin yhä tiukasti sidottuna ja miehellä oli vapaat kädet päättää mitä hän teki ja miten. Tunsin kuinka hänen kielensä työntyi sisääni ja kuinka hän imi mehujani.
Sitten hän lopetti, mutta ennen kuin ehdin pyytää että hän jatkaisi hän työnsi kalunsa taas sisääni ja sai minut sykkimään. Samalla kun hän pani minua tunsin kuinka hän alkoi vetää sen jonkin pois pepustani mitä hän oli sinne tunkenut. Aivan kuin palloja. Hän veti yhden ulos ja sai minut voihkaisemaan, mutta tunsin että näitä palloja oli enemmänkin sisälläni.
Mies jatkoi panemistani ja aina välillä hän veti yhden pallon ulos minusta. Se oli aivan uskomatonta. En ole varmaan koskaan tuntenut mitään niin mieletöntä. Tuntui kun olisin saanut sata orgasmi samaan aikaan. Ja aivan kuin tämä ei olisi riittänyt mies nopeutti pano tahtiaan ja sai minut voihkimaan ja vaikeroimaan niin, että ilman kahleita en varmasti olisi pysynyt aloillani.
Tunsin kuinka viimeinen pallo vedettiin ulos ja kuinka hänen kalunsa vain laajeni sisälläni. Samassa sain neljännen orgasmini ja tunsin kuinka mieskin tuli sisääni. Huusin ja voihkin, ja kuulin miehenkin huudahtavan tyydyttyneenä. Hän vetäytyi ulos minusta ja antoi suukon pakaroilleni.
”Se oli upeaa.”
”Todella”, vastaan uupuneesti.
”Kohta voidaan ottaa uusinta”, mies kuiskaa korvaani samalla kun hän kumartuu ylleni ja puristaa rintojani.
Kirjotappa pian jatkoa... oli pakko hyväillä tätä lukiessa :9
Oh.. .Oli pakko itsetyydyttää tossa, lisää!
OSA III
Uusinta? Yritin saada hengitystäni tasaantumaan, samalla kuin pohdin jaksaisiko heti perään samanlaista sessiota. Tosin seuralaiseni ei näyttänyt pitävän turhaa kiirettä sillä huomasin hänen nappaavan tupakka-askin lipaston päältä. Seurasin kuinka hän siirtyi parvekkeelle ja sytytti yhden savukkeen.
”Aattelin tilata jotain huonepalvelusta”, mies sanoi luoden ilkikurisen silmäyksen minuun. ”Nyt kun pöytäkin on koeajettu.”
”Kuulostaa hyvältä”, vastasin.
Makasin yhä pöydällä kädet ja jalat kahlittuina. ”Päästätkö minut kohta irti?”
Mies ei näyttänyt kuulevan kysymystäni, ainakaan hän ei vastannut mitään. Tunsin tupakan miedon hajun joka kantautui huoneeseen. Se tuntui jotenkin rauhoittavalta ja hengitykseni alkoi jo tasaantua.
Pian mies palasi jo sisään. Hän käveli suoraan huoneen puhelimen luo välittämättä ollenkaan siitä, että pyysin häntä taas päästämään minut irti kahleista. Mies toi puhelimen pöydän luo ja istui sitten viereeni pöydän reunalle. Hän nosti luurin ja näppäili hotellin huonepalvelun numeron, tai niin ainakin oletin.
Sitten hän jäi odottamaan.
Pian tunsin kuinka hänen vapaa kätensä silitti alaselkääni ja pakaroitani. Välillä käsi valui pakaroitani pitkin alapäähäni ja hänen sormensa leikittelivät minulla niin että en voinut estää hiljaista voihkintaani.
”Shhh.” Mies virnisti minulle ja keskittyi sitten taas puhelimeen, joku oli ilmeisesti vastannut.
Nautin seuralaiseni kosketuksesta samalla kun kuuntelin puhelua. Yritin olla voihkimatta, mutta mies teki sen todella vaikeaksi taitavilla sormitempuillaan. Hän puristeli pakaroitani, liu'utti sormeaan vaossani ja välillä hän työnsi muutaman sormensa hitaasti, kiusoittelevasti sisääni.
”Siinä kaikki. Kiitoksia.”
Mies laski puhelimen luurin alas ja kääntyi katsomaan taas minua. ”Noh herkkupeppu otetaanko pikakierros ennen huonepalvelua?” Miehen virnistys oli jälleen ilkikurinen ja leikittelevä, hänellä oli varmasti jotakin mielessä.
Olin vastaamassa etten tiedä jaksanko uutta sessiota vielä, mutta mies oli jo ehtinyt siirtyä jalkojeni kimppuun. Hän vapautti jalkani pöydästä, vahvoilla käsillään hän tarttui lantiooni ja käänsi minut ympäri.
Makasin nyt pöydällä selälläni, kädet yhä kahlittuina pöydän toiseen päähän. Mies nosti minut hieman ylemmäksi pöydälle ja asetti jalkani koukkuun niin että jalkapohjani olivat vasten pöydän pintaa.
”Sidonko sut vai luuletko että pysyt paikallas?” Mies kysyi. ”Sido mut”, vastasi enempää ajattelematta. Halusin olla täysin hänen armoillaan.
Mies sitoi köydet nilkkoihini ja sen jälkeen hän sitoi käyden toisenpään pöydän jalkoihin. Jalkani olivat yhä koukussa ja nyt vielä enemmän levällään kuin äsken. Miehellä oli suora näkymä alapäähäni ja se oli kait ollut hänen tarkoituksensa.
Tunsin kuin hän hiveli jalkojani käsillään. Kuinka hän kätensä nousivat ylös sääriäni ja valuivat reisiäni pitkin alas. Suljin silmäni ja nautin jokaisesta kosketuksesta, jonka hän minulle soi.
Tällä kertaa en kuitenkaan saanut sormia valmistelemaan minua tulevaan koitokseen vaan mies työntyikin nopealla ja rajulla liikkeellä suoraan sisääni. ”Aaah!!” En voinut estää huudahduksen purkautumista huuliltani, kun tunsin miehen jälleen sisälläni. Nyt hän nai minua kuin viimeistä päivää. Nopein ja rajuin työnnin. Mies piti kiinni jaloistani, saaden niistä itselleen tukea ja pitäen samalla minut aivan paikallani.
Vaikka olin luullut etten olisi valmis uuteen sessioon näin nopeasti, tunsin orgasmialloon kulkevan ylitseni. Se sai koko kehoni tärisemään ja hengitykseni kiihtyi taas. Tunsin kuinka mieskin laukesi sisääni.
Hän vetäytyi pois sisästäni, katsoen kuinka makasin pöydällä tiheästi hengittäen ja kuinka sisäältäni valui äskeisen session jäljiltä vielä spermaa.
”Tuota kultaseni sanotaan pikapanoksi”, mies naurahti. Sitä se oli todellakin ollutkin. En usko että olin koskaan tullut näin nopeasti. Huohotin hiljaa ja yritin selvitellä ajatuksiani, jotka olivat aivan sekaisin äskeisen orgasmin takia.
Mies ei näyttänyt olevan moksiskaan. Hän suuntasi kylpyhuoneeseen siistiytymään.
Pian ovelta kuului koputus. ”Huonepalvelu!”
Hätkähdin kun tajusin että makasin yhä pöydällä sidottuna ja ovelta olisi suora näköyhteys pöydälle ja niin ikään nyt myös jalkoväliini. Yritin liikuttaa jalkojani, mutta mies oli sitonut ne niin tiukasti että sein liikutettua niitä vain muutaman vaivaisen millin, eikä se juurikaan auttanu.
Mies astui ulos kylpyhuoneesta, housuihin ja paitaan pukeutuneena ja muutenkin varsin siistissä kunnossa. Hän virnisti suuntaani ja käveli sitten ovelle, vaikka pyysin että hän päästäisi minut ensin irti.
Hän avasi oven, jonka toisella puolella seisoi toinen nuorista pojista, jotka olin aiemin nähnyt aulassa siivoamassa. ”Teille oli huonopalvelu”, poika ilmoitti enemmin kuin kysyi. ”Oli kyllä”, kuulin miehen vastaavan, ”tuotko sen sisään.”
Hätkähdin hieman. Mies oli päästämässä tuon nuoren pojan sisään, vaikka minä makasin lähes alasti pöytään sidottuna huoneessa.
”Tietysti.” Tiesin että poika vastaisi näin, vaikka en uskonutkaan hänen vielä nähneen mitä huoneessa odotti. Mies oli nimittäin avannut oven vain rakoselleen.
”Hienoa, hienoa. Sitten tarvitsisin vähän apuasi, koska tämä pöytäni on hieman likainen”, mies totesi. En tiedä vastasiko poika, jotakin sillä en kuullut enää mitään. Oliko mies kutsumassa poikaa sisään, jotta tämä tarkoituksellisesti näkisi minut?
Tiedän että mies oli puhunut yllätyksistä, eikä kimppakiva ollut mitenkään pois suljettu asia. Olimmehan puhuneet siitäkin, mutta en uskonut että heti ensimmäisellä kerralla hyppäisimme siihen.
Ajatukseni palasivat takaisin huoneeseen kun kuulin miehen pyytävä poikaa odottamaan vielä hetken oven ulkopuolella. Mies käveli luokseni napaten samalla laukustaan jotakin.
”No niin etkö sanonutkin että olet valmis lähes kaikkeen.” Nyökkäsin vastaukseksi, ”niin sanoin.” ”No nyt olisi hyvä mahdollisuus saada vähän spesiaalia”, mies totesi hymyillen. ”Mitä tarkoitat?” Kysyin koska halusin olla varma, voihan olla että mielikuvitukseni teki vain tempun minulle.
”Yllätys, yllätys”, mies totesi, ”mutta sanoppa nyt 'aurinko'” ”A-” En ehtinyt ensimmäistä kirjainta pidemmälle, kun mies oli painanut suuhunu jo suupallon, jonka hän näppärästi sitoi niskani taa kiinni. ”Noin. Emmehän halua pilata tunnelmaa tyhjänpäiväisillä sanoilla”, mies sanoi painaen suudelman suussani olevalle pallolle. Yritin sanoa jotakin vastaukseksi, mutta kaikki mitä sain sanottua oli pelkkää epämääräistä muminaa.
”Hyvä.” Mies käveli takaisin ovelle ja avasi sen nyt hotellipojalle päästäen tämän sisään.
”Mitä helvettiä?!” Kuulin pojan huudahtavan kun hän astui sisään. ”Mikä juttu tää nyt on?”
”Ei mitään huolta. Me vain tässä kultani kanssa pidämme vähän hauskaa ja ajattelimme että ehkäpä sinäkin haluat osallistua.” Miehen ääni oli rauhallinen ja vakuuttava. Todistaen että tässä ei nyt ollut mikään sieppaus tai raiskaus kyseessä.
”Ai haluan mitä? Saanks mä panna tota?”
Huokaisin hiljaa mielessäni. Mitä muutakaan teinipojalta olisi voinut odottaa. Kuulin kuinka poika laski tarjottimen lipaston päälle.
”Saat, mutta minä haluan katsoa. Jos se on ongelma niin unohdat vain koko jutun.”
”Ei oo mikää ongelma, jos tommosta muijaa pääsee panee ni kyl siin voi yleisööki olla”, poika nauroi.
Tunsin punan nousevan poskilleni. Makasin lähes alastomana siinä pöydällä, en kyennyt liikkumaan ja lisäkseni huoneessa oli erittäin hyväkuntoinen mies ja hormooneja täynnä oleva teinipoika. Kuvittelin mielessäni mitä kaikkea seuraavaksi voisikaan tapahtua. Haluaisiko mies että teinipoika tekisi minulle jotakin tiettyä – vai haluaisiko hän vain katsoa kuinka tuo poika panisi minua kuin kiimainen pupu.