hei!

hei!tietääkö joku harjavalta/pori alueelta yksityistä lääkäriä jolla voisi käydä ihan alkuraskauden ultrassa?
1318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Porissa ainakin Lääkäritalo. Itse tykkään käydä torin laidalla Torilinnan lääkäriasemalla, olin siellä alkuraskauden ultrassa ja gyne selvitti tosi hienosti kaikki sikiön näkyvät osat =o)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äippäliini kirjoitti:

hei!tietääkö joku harjavalta/pori alueelta yksityistä lääkäriä jolla voisi käydä ihan alkuraskauden ultrassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu