Hyvää yötä kulta (n)!

Tässä kipale sulle minulta:

http://www.youtube.com/watch?v=2Rxfeq2_lG4
2920
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse asiassa - hölmö kun olen - kuuntelin vasta nyt tarkemmin sanat ja - no, ne eivät ehkä ole aivan parhaasta päästä, ainakaan koko kappaleen ajan. Ajattelin muuten vain, että tämä kipale on aika "groove", joten unohda sanat ja kuuntele vain musiikkia:)

Äänestä
  • Kun minusta sanat olivat oikein sopivat ; ) omaa tilannettani ajatellen. Loppukohtauksesta en kyllä pitänyt, keskellä olevan osan olin jo ymmärtänytkin ; ). Se alun "let's stop this game" oli jotakin sellaista, jota olin jo ajattellutkin. Kaikin puolin kaikille helpompaa on jos YRITÄN olla tästedes näkymättömämpi täällä virtuaalipuolella *huoh* : )

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kkljkljklj kirjoitti:

Tässä kipale sulle minulta:

http://www.youtube.com/watch?v=2Rxfeq2_lG4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu