polttarit porissa

inseparable

Mä olen kaasona kaverini häissä syksyllä ja tässä on nyt polttari ohjelman miettiminen käynnissa. Jos jollakin on hyviä ehdotuksia tai kokemuksia siitä mitä Porissa voisi tehdä. Tossa olen vähän mietiskellyt että joku tanssitunti voisi hyvin kuulua ohjelmaan koska se ei ole säästä riippuvainen. Myös suklaan maistajaiset tai viinin maistajaiset ovat olleet esillä ohjelmanumeroksi loppuillasta. Oletettavasti viedään myös morsian meikattavaksi ennen baarin lähtöä ja aamulla jotain hemmottelua kasvohoidon tai jalkahoidon merkeissä.

Koska polttarit ovat syksyn puolella pitäisi varauta siihen että sää voi olla jo viileä ja sadellakkin saattaa. Eli onkohan mitään sisätiloja missä voisi harrastaa jotain polttareihin sopivaa aktiviteettiä??

1

658

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sdftiujkpi

      erittäin hyviä ideoita teillä jo valmiina. Porissa voisi myös miettiä mikroautoilua puuvillatehtaalla tai voisi kysyä onko mahdollisuuksia päästä lentokentän lentokonesimulaattoriin, porihallissa voisi myös harrastaa seinäkiipeilyä. eli siinä mulle äkkiseltään mieleen tulleet sisällä toteutettavat ideat.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      79
      4634
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      50
      3852
    3. Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?

      Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle
      Ikävä
      51
      2591
    4. Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta

      Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas
      Maailman menoa
      344
      2051
    5. Mitä tapahtuu

      Syksyllä?
      Ikävä
      140
      1799
    6. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1735
    7. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      27
      1607
    8. Ikävöin sua

      Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan
      Ikävä
      13
      1521
    9. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      16
      1394
    10. Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?

      Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?
      Suomussalmi
      12
      1339
    Aihe