mitä

olette tästä kuvasta?? mun mielestä just sopiva eikä liian laiha.....
http://www.viply.de/wp-content/nrich.JPG
172285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

ihana!!!

Äänestä
  • Ei mielestäni yhtään liian laiha, aika sopiva, muttei täydellinen.

    Äänestä

  • Greendelight kirjoitti:

    Ei mielestäni yhtään liian laiha, aika sopiva, muttei täydellinen.

    Jostain syystä näen kuitenkin vielä kohtia joista ottaa pois.
    Olen rakastunut luihin ja pidän kauniina vain todella luista ihmistä.
    Ennen pidin pulleaa kauniina, mutta kaikki muuttui anoreksian myötä. Ja hyvä niin.

    Äänestä

on sitä laihempiankin nähty...ja ne on minusta kauniimpia...

Äänestä
  • Nicole Richie on niin ihanan laiha! Olisimpa samanlainen:/

    Äänestä

  • ihana.. kirjoitti:

    Nicole Richie on niin ihanan laiha! Olisimpa samanlainen:/

    sil näkyy just sopivasti kaikki luutkin..itellä käsiläskit roikkuu ja ja jalkaläskit hölskyy yhteen..jenkkiksistä puhumattakaa!!no ei nyt ihan mut semonen fiilis koko ajan :D

    Äänestä

  • .... kirjoitti:

    sil näkyy just sopivasti kaikki luutkin..itellä käsiläskit roikkuu ja ja jalkaläskit hölskyy yhteen..jenkkiksistä puhumattakaa!!no ei nyt ihan mut semonen fiilis koko ajan :D

    juuri ihanan hoikka! minäkin joku päivä... se ei ole kaukana ;)

    Äänestä

  • toi on ihan sairasta. kaikki haluu nykyään näyttää tollasilta anorektikoilta. hyi saatana. kertooka missä tolla
    on jotain mistä pystyy puristaa. hyi! menkää ihmiset hoitoon.
    ikinä en tota panis, luut vaan kolisis.

    Äänestä

Siinäpä se tuli.. just sopiva, ei liian laiha, ei siis luuranko, mutta kummiski tosi hoikka. :)

Äänestä

Ihan järkyttävä, miten joku voi haluta olla tuollainen?

Äänestä
  • Vaikka olen minä paljon rumempiakin nähnyt. Vähän lisää lihaa tytööle niin jo oisi nätti. Liikuntaa saisi harrastaa.

    Äänestä

  • Miten niin muka järkyttävä? Perusteluja kiitos!!!!! Näytän itse lähes siltä ( en siis ihan), joten kaipaisin kyllä perusteluja!!! :((

    Äänestä

  • Minäkin haluan... kirjoitti:

    Miten niin muka järkyttävä? Perusteluja kiitos!!!!! Näytän itse lähes siltä ( en siis ihan), joten kaipaisin kyllä perusteluja!!! :((

    joo sori oot mun mielestä oot aika liian laiha.. itse haluaisin muijjan josta saa kiinni (:

    Äänestä

ei ainakaa yhtää laihempi sais olla muute menee tosi rumaks

Äänestä

Mäkin haluaisin näyttää tältä. Toisaalta sillä on tosi pitkä selkä, mutta mu ihanne vartalo, ehk' voisin VÄHÄN ottaa lisää painoa.

Äänestä
  • ooh, tuo on täydellinen! ei liian lihava, muttei liian luisevakaan. tuo olisi ihanne.
    ... olisinpa minäkin joku päivä tuollainen.

    Äänestä

musta se on ihan ok, mutta ei sillä kyllä ainakaan lihaksia ole. ite tykkäisin jos olis sporttisempi, noclen ryhtikin on kamala. mutta ei oo läskiä, se on hyvä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mieltä kirjoitti:

olette tästä kuvasta?? mun mielestä just sopiva eikä liian laiha.....
http://www.viply.de/wp-content/nrich.JPG

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu