Viivasta

Teillä, joilla linea negra on tullut, niin onko se aluksi ollut vaaleana? Huomasin itselläni pienen vaalen viivanalun navan yläpuolella ja mietin, voisiko kyseessä olla linea negra??
1394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

alkuun ja pikkuhiljaa tummeni ja piteni niin, että ylettyi alhaalta rintojen väliin asti. Synnytyksen jälkeen näytti tosi tummalta, kun venynyt maha palautui kasaan. Nyt synnytyksestä 2kk ja näkyy hyvin edelleen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vatsassa... kirjoitti:

Teillä, joilla linea negra on tullut, niin onko se aluksi ollut vaaleana? Huomasin itselläni pienen vaalen viivanalun navan yläpuolella ja mietin, voisiko kyseessä olla linea negra??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu