KAIPAAN APUA!!!

Miten saa 2007 DT50R moposta etuvalomaskin irti kun se näyttää olevan aika hyvin kiinni ja sitten miten saa rekisteriä pitävän mustan lipan irti?
2182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tumpelo tommosta tulee kysymään täällä? Olisiko mitenkään mahdollista että kulutat pari minuuttia siihen että TUTKIT mistä se on kiinni? Vai lähetänkö kaavio kuvan? Sen rekisteri lipan saat irti ottamalla ruuvit oikeista kohdista irti, tässä tehtävässä on päättelyn taitaminen kohdallaan!

Ja kun et näköjään samaan aiheeseen osannut kirjottaa että missä se cdi boksi on niin kerron sen nyt tässä. 100% varmaa tietoa tämä ei ole, mutta luulen että se on moposi oikealla tai vasemmalla puolella, takaa päin katsottuna. Se on musta purkki mistä lähtee eri värisiä johtoja.

Äänestä
  • mutt akun sen rekisteri kilven pidikeleve näyttäs menevän melkein keulaan asti. Miten sitten vilkujen johdot irrotetaan kun ne ei katkea mistään kohtaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mopon omistaja kirjoitti:

Miten saa 2007 DT50R moposta etuvalomaskin irti kun se näyttää olevan aika hyvin kiinni ja sitten miten saa rekisteriä pitävän mustan lipan irti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu