maasähköasemat

maasähköasemat ?
onko luetteloo,entäs onko tampereella paikkaa ladata akkuja?
3312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

PITKÄNIEMI

Äänestä
  • tarkenpi kuvaus olisi paikallaan?

    Äänestä

  • pppppppppppppppppppppppppp kirjoitti:

    tarkenpi kuvaus olisi paikallaan?

    Pitkäniemi on pääsairaala. Siellä ladataan vähän toisia akkuja. Silti, en minäkään ymmärrä kysymystä, mikä ihmeen maasähköasema? Meinaatko, että siihen ajaisi veneen parkkiin muutamaksi tunniksi ja pistäisi akut lataukseen? Ei taitaisi olla kovin hyvä liikeidea yrittäjälle. Mene johonkin vierasvenesatamaan yöksi, sieltä saa sähköä venepaikan kylkiäisiksi tai vähän ekstraa maksamalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


taas mennään kirjoitti:

maasähköasemat ?
onko luetteloo,entäs onko tampereella paikkaa ladata akkuja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu