onko kokemuksia auto hogar Hotellista?
kokemuksia hotelli
3
671
Vastaukset
- toissa jouluna
Auto Hogarissa. Ihan ok, múkava kävelymatka Ramblasille
- kysyisin vielä
millaine aamiainen oli hotellissa?sijainti vaikutti juu hyvältä,siksi sen varasin.2.u7 pitäis lähtee poikkeemaan.onko sulla hyvii ruokapaikkoi mieles tms vinkkejä?
- marianneli2
kysyisin vielä kirjoitti:
millaine aamiainen oli hotellissa?sijainti vaikutti juu hyvältä,siksi sen varasin.2.u7 pitäis lähtee poikkeemaan.onko sulla hyvii ruokapaikkoi mieles tms vinkkejä?
Aamiainen oli muistaakseni myös ihan ookoo ja tarpeeksi runsas. Ruokapaikoista oikeastaan jäi mieleen aika lähistöllä ollut (en kyllä muista osoitetta enkä nimeä, mutta oli Rambasille lähdettäessä aika lähistöllä, ehkä pikkaisen rantaan päin) kiinalainen ravintola. Siellä oli halpa ja erittäin monipuolinen ja hyvä buffetpöytä. Muuten tuli käytyä tuon pääkävelykadun varren ruokapaikoissa, vaikka ne taitavatkin olla niitä kalleimpia. Mutta Barcelona on kyllä tosi ihana kaupunki.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?6098072Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3423080Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi4052176- 1281337
- 311303
Kuvataiteilija Johanna Oras lataa mielipiteensä Miina Äkkijyrkästä Farmilla: "Miinahan oli..."
Oho! Johanna Oras ottaa kantaa kollega-Äkkijyrkän Farmi-puuhiin. Farmi Suomi -realityssä koettiin v. 2024 todellinen yl51219Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1081128- 911073
Olet vieläkin täällä
Tunnen energiasi. Tunnen että ajattelet minua. En aio koskaan enää ottaa sinuun yhteyttä. Voit ottaa minuun, jos itse h651055- 46923