Nissanlaatua:

http://www.youtube.com/watch?v=BZTSmF9zt_Q&mode=related&search=

SporttiNisukka jättää tielle :D Mahtavaa laatua,haha:D
41058
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitähän tämän videon on tarkoitus kertoa. Että joku on virittänyt Z:n niin huonosti, että kiihdytyskilpailussa hajottaa moottorin?

Äänestä

Ottaakos se noin koville kun jaappanilaiset valmistajat pieksevät sakemannien ja muiden valmistuslaadun jopa saksalaisissa tutkimuksissa..

Äänestä

oo kertonu, että siinä setä ajaa kilpaa viritetyllä autolla??? Ei huippuunsa viritettyjä kilpureita oikein voi verrata siviili autoihin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hajoaa(video) kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=BZTSmF9zt_Q&mode=related&search=

SporttiNisukka jättää tielle :D Mahtavaa laatua,haha:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu