screen shotteja työpöydistä.

Olis mielenkiintoista nähdä mihin kuntoon porukka on Mac Os X:iään säätänyt. Eli jos mahdollisuuksia on, niin onnistuisiko screen shottejen esille laitto?

Mie:kin voisi pistää oman työpöytänsä näytille... 8)
4312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niin, ja vastatkaa jo nyt joku, saako muita "korostusvärejä" kuin sinisen ja graphiten? Joku vihreä tai oranssi vois olla aika siisti.

Äänestä

  • höpö kirjoitti:

    Et0 ehkä etsi ihan tätä, mutta täältä löytyi kuitenkin jotain meilenkiintoista:

    http://www.resexcellence.com/themes/

    Etsinpäs juuri tuollaista. Eli muihin väreihin tarvitaan erillistä skinneriä?

    Tyylikkään näköisiä muuten nuo screenshotit. Heh! Macista saa jopa windozen näköisen...

    Mäkkihankintakynnys laski taas pykälän..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


höpö kirjoitti:

Olis mielenkiintoista nähdä mihin kuntoon porukka on Mac Os X:iään säätänyt. Eli jos mahdollisuuksia on, niin onnistuisiko screen shottejen esille laitto?

Mie:kin voisi pistää oman työpöytänsä näytille... 8)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu