Cinquecento

Tietääkö kukaan, kuinka monta noita 90-luvun alun Cinquecentoja tuotiin Suomeen? Yksi, kolme vaiko vähän enemmän? Bongasin sellaisen ja haluaisin itselleni sellaisen, mutta melko mahdotonta löytää?
4397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei kai noita Suomesta löydä, sen sijaan Saksasta tai vaikkapa Italiasta luulisi löytyvän vähän ajettuja ja hyvin pidettyjä. Verotkaan tuskin kovin korkeiksi nousisivat...

Äänestä
  • No suomen tulli vertaisi sitä varmasti Smartiin ja siitähän kivat verot syntyisi

    Äänestä

  • eki kirjoitti:

    No suomen tulli vertaisi sitä varmasti Smartiin ja siitähän kivat verot syntyisi

    Onhan noita vertailukohteita. Suzuki Alto taitaisi olla aika lähellä...

    Äänestä

  • uuu kirjoitti:

    Onhan noita vertailukohteita. Suzuki Alto taitaisi olla aika lähellä...

    uno tai se pikku lancia...tuskin smart

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pieni pippuri kirjoitti:

Tietääkö kukaan, kuinka monta noita 90-luvun alun Cinquecentoja tuotiin Suomeen? Yksi, kolme vaiko vähän enemmän? Bongasin sellaisen ja haluaisin itselleni sellaisen, mutta melko mahdotonta löytää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu