Mistä saa Viagra-reseptin halvimmalla ja tarviiko
käyttää erikoislääkäriä; vai riittääkö kuka tahansa
yleislääkäri?
Paljonko on lääkärinpalkkio?
Mistä Resepti????
7
2981
Vastaukset
- saa ja
maksaa muutaman kympin.
- Wanhapoikamies
saa ja maksaa normaalin tk-lääkärillä käynnin verran. Tutkitaan eturauhanen perseen kautta ronkkien, joten käy paskalla ja pese itsesi ennen.
Ota mieluummin Cialisresepti, sen vaikutus kestää pari päivää. - viiklundi
Wanhapoikamies kirjoitti:
saa ja maksaa normaalin tk-lääkärillä käynnin verran. Tutkitaan eturauhanen perseen kautta ronkkien, joten käy paskalla ja pese itsesi ennen.
Ota mieluummin Cialisresepti, sen vaikutus kestää pari päivää.Terkkarilta sain resettin, ja eikä kyselly kun alkoholin käytöstä. Reseptin uusiminenkin käy ihan vaan pudottamalla vanha laatikkoon ja hakee sitten viikon päästä toimistosta uus. Cialis rules!
- nicce .
viiklundi kirjoitti:
Terkkarilta sain resettin, ja eikä kyselly kun alkoholin käytöstä. Reseptin uusiminenkin käy ihan vaan pudottamalla vanha laatikkoon ja hakee sitten viikon päästä toimistosta uus. Cialis rules!
Tässä on nyt ilmeisesti jäänyt käsittelemättä eräs asia, jonka lääkäri on todennut.
Se on hakijan ikä. Onko kukaan hakijoista ollut yli 65 vuotta tai alle 30 vuotta? - Lk, vs. tkl
nicce . kirjoitti:
Tässä on nyt ilmeisesti jäänyt käsittelemättä eräs asia, jonka lääkäri on todennut.
Se on hakijan ikä. Onko kukaan hakijoista ollut yli 65 vuotta tai alle 30 vuotta?Toi ikäasia on sellainen, että jos nuori ihminen tulee hakemaan reseptiä niin silloin lääkärin pitäisi yrittää selvittää erektiohäiriön syitä. Mutta itse ainakin silti kirjoittaisin reseptin.
Toisaalta jos seniorikansalainen tulee hakemaan reseptiä niin silloin kannattaisi keskustella mahdollisista sydänsairauksista ja käytössä olevista lääkkeistä. Viagraa ja nitroa ei saisi periaatteessa samana päivänä ottaa molempien vasodilatoivan vaikutuksen takia.
Eli nuorille kirjoittaisin reseptin ja koittaisin löytää erektiohäiriön syyn. Vanhemmille herrasmiehille kirjoittaisin reseptin sen jälkeen, kun riskeistä ja lääkkeen asianmukaisesta käytöstä on keskusteltu.
- keskuksesta
saa ja minulta ei kyselty mitään.
- cialis
Minä sain työterveydestä.Sanoin ettei oikein pelitä,eikä tarvinna muuta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli305842Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm144404Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle403247IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm522981Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.3391569Vihdoin tiedän että tämä on molemminpuolista
Saattoi se koko ajan olla silmiemme edessä mutta kumpikaan ei uskaltanut sitä toivoa. Kunpa nähtäisiin pian, toivottavas861338- 681313
Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2321216- 791169
Natoon liittyminen on alkanut kaduttaa.
Nato on muuttunut niin paljon, että se ei ole enää se mihin haluttiin liittyä. Usa on vetäytynyt ja 5% osuus valtion tul4011161