Millainen paikka? Mihin on varauduttava...
punkaharjun kesämaa???
7
3329
Vastaukset
- heheh.
heheh
- Ärhäkkä
on hyvä olla kengät jalassa koko ajan ja tytöillä mieluummin shortsit tai pitkät housut kuin hame, kesähelteellä auringon kuumottavat laitteet ovat tulikuumia.
- vierailija
mitäs laitteita siellä on. Netti sivuilla on aika suppeat tiedot ja kuvat aika huonoja.Uikkarit ilmeisesti pitää olla kuitenki mukana vai missä ne lapset siellä viihtyvät..
- Siellä käynyt.
vierailija kirjoitti:
mitäs laitteita siellä on. Netti sivuilla on aika suppeat tiedot ja kuvat aika huonoja.Uikkarit ilmeisesti pitää olla kuitenki mukana vai missä ne lapset siellä viihtyvät..
No siellä on enimmäkseen vesiliukumäkiä eli uikkarit on ihan must. Pomppulinnoja, Olavinlinnan pienoismallia ja sen semmoista löytyy myös.
- saarraaaa
Kesämaa on kiva paikka siellä on 100m vesiliukumäki ja sitä lasketaan renkailla. Sitten siellä on myös luonnonläheinen ympäristö. Mökit on mukavia ja siistejä. Kaikin puolin mukava paikka.
- hansuli77
oltiin kesällä 2007 siellä,yövyttiin mökissä.
tosi ihanat maisemat ja kaikki.suosittelen
- sulkavan -m-
hu huu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma
Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?3201782Odotan sitä hetkeä
kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh751274Olen melko vakuuttunut
etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok831267- 1341147
- 79927
- 85861
- 48833
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro117787- 48770
Sitä saattaa vähän hölmöillä
rakkauspäissään, jos tunteita on enemmän kuin osaa käsitellä. Alkuhölmöilyt on söpöä ja sallittavaa.60726