euroviisumerkkit

ostin euroviisumerkit ja haluaisin tietää, kannattaako ne ottaa siitä pohjasta irti, missä ne on vai antaa olla, kun en kuitenkaan käytä niitä ja haluan säilyttää ne itse??!!
1617
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kannata ottaa pois alustastaan, ne kun tuppaavat tarttumaan joka paikkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alkaja kirjoitti:

ostin euroviisumerkit ja haluaisin tietää, kannattaako ne ottaa siitä pohjasta irti, missä ne on vai antaa olla, kun en kuitenkaan käytä niitä ja haluan säilyttää ne itse??!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu